Autor Zpráva
t3h
Profil
Dobrý den,
Jaký je váš nazor na tento web:

http://www.img.piskvorky.eu/soubor/b32a8a90/sky-web.png

Snažím se začít dělat weby tak bych potřeboval vědět, kde dělám chyby. Začátky jsou těžké :/
Igby
Profil
Pominu-li to, že bys neměl dávat k posouzení jenom screenshoty grafiky, tak bych ti především vytknul zvolený styl písma: psát všechno kapitálkama je totální konina. A navíc mi přijde, že spoustu těch textů (nadpis, ať už webu nebo stránky, anketní otázky apod.) nevyřešíš jinak než obrázkem, pokud buceš chtít aby vypadaly opravdu takhle, a to je podle mě chyba.
Akacko
Profil
Igby
Proč ne screenshoty? To ten web má ještě kódovat aby mu pak řekli že je totálně na nic? (i když tento web není zrovna ten případ)
Miloš
Profil
Už v samém začátku počítáš s anketou?
K čemu ti bude taková anketa? Budeš nějak její výsledky vyhodnocovat? Vyvodíš z nich nějaké důsledky?

Souhlasím s názorem, že psát všechno kapitálkama je opravdu totální konina.
Manq
Profil
(i když tento web není zrovna ten případ)
Jak se to vezme. Mohl by trochu popřemýšlet o písmu. Jinak to tak špatné není.

t3h
Text tím zvláštním ošklivým písmem je nečitelný. Pěkný web jde udělat i pomocí Trebuchetu MS nebo úplně obyčejného Arialu.
t3h
Profil
Pominu-li to, že bys neměl dávat k posouzení jenom screenshoty grafiky, tak bych ti především vytknul zvolený styl písma: psát všechno kapitálkama je totální konina. A navíc mi přijde, že spoustu těch textů (nadpis, ať už webu nebo stránky, anketní otázky apod.) nevyřešíš jinak než obrázkem, pokud buceš chtít aby vypadaly opravdu takhle, a to je podle mě chyba.
Díky za tip. Font jsem vybral zrovna takový, který nemá malé pismena.


Už v samém začátku počítáš s anketou?
K čemu ti bude taková anketa? Budeš nějak její výsledky vyhodnocovat? Vyvodíš z nich nějaké důsledky

Ta anketa tam být nemusí. Dal jsem ji tam proto, aby tam nebylo jen prazdné pole. V těch místech může být cokoliv.

Text tím zvláštním ošklivým písmem je nečitelný. Pěkný web jde udělat i pomocí Trebuchetu MS nebo úplně obyčejného Arialu.
Taky díky za tip.
Minnoc
Profil
Ahoj,
1) Hlavička se mi zdá, vzhledem k tomu málu informací co obsahuje, zbytečně moc vysoká.
2) Nadpis v hlavičce, či logo, je nekontrastní.
3) Jak už bylo řečeno celý text kapitálkami vypadá příšerně, a zvolený font není také to pravé ořechové.
4) Odsazení textu od okrajů, zvláště zleva a zprava(v obsahové části), se mi zdá malé.
5) Sekce Anketa vypadá na první pohled, jako další položka menu.
P. S. Není to tak špatné jak to po mém hodnocení vypadá. ;)
S pozdravem Minnoc
lukas.pce
Profil *
Jojo taky si myslím že bys jsi měl použít nějaké normální písmo, a to v logu se mi taky moc nelíbí. Ale jinak je to celkem pěkný i když takový nevýrazný...

OT: díky že jsi využil muj IMG UP :))

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0