Autor Zpráva
snouman
Profil
www.snouman.net

Chtěl bych znát názor na celkovou grafiku... A na dojem jakej to budí díky ;)
lukas.pce
Profil *
neuspořádané, vůbec se v tom nedá vyznat, ale pokud na tom trochu zaparacuješ tak by to mohlo být pěkné :)
snouman
Profil
nepřehledné? jako jak? Je tam pod hlavičkou hned menu a vpravo něco jako slogan. Buď konkrétnější ;)
Nox
Profil
Hlavička je celkem dobrá, ale zbytek nic moc, opravdu neuspořádané

Není poznat co je odkaz, odstavce jsou malým písmem, nahloučené, nestylované (text-indent,margin-bottom/top...)

Patkové písmo...
KGW
Profil
Proč takový blechy?
snouman
Profil
Líbí se mi to. Asi máš pravdu změnim je. Ale je pravda že se mi to líbí, skoro jako pixelfont.
LKdreamer
Profil
je te jednoduche (to je dobre) ale neviem ako ostatným ale ta modra na bielom pozadí mi hrozne taha oci
Miloš
Profil
#2 - zápisek
Ja som z gumi macko
Saturday the 2nd February

To na to máš nějaký redakční systém, který ti neumožňuje napsat datum česky?

Neklkací hlavička

tlustý dashed-border není hezký, texty jsou k němu nalepené. Obzvlášť ošklivé to je, když je například v návštěvní knize jméno přispěvatele jako odkaz podtrženo modré jméno, černé podtržení a modrá tečkovaná čára; blebleble.

Ten dashed-border bych najisto udělal tenčí a pčidal bych padding z vnitřní a margin z vnější strany (odstup od textu), aspoň dva tři pixely.
snouman
Profil
Ten redakční systém je můj. Líbí se mi to že to je anglicky, na češtinu bych to musel předělat.

Odstupy udělám.
Miloš
Profil
Tobě se líbí, že je to anglicky? Vždyť je to stejný nesmysl, jako kdyby na anglicky psaném webu bylo datum česky.
snouman
Profil
Jo líbí, takhle to brát nemůžeš v americe se neučí česky. Angličtinu umíme dneska skoro všichni za jedním cílem, dorozumět se všichni z odlišných národností. Ale jak bude šance tak to změnim. Máš pravdu mělo by to bejt česky. Ale stojím si za svým, že se mi to líbí xD

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0