Autor Zpráva
janavk
Profil
Prosím o názory na návrh nového designu

http://www.jakpodnikat.cz/jakpodnikat.png
Měsíček
Profil
Připadá mi to strašně nepřehledné.
habendorf
Profil
Mě se to celkem líbí. Modré meníčko pod vyhledáváním chce provzdušnit - zvětšit vertikální padding.
Nox
Profil
Doufám, že takto nebudou vypadat všechny strany, na obsah je tam dost málo místa
Chtělo by to zlepšit hlavičku....
Nelíbí se mi moc ta zelená, co je na pruhu úplně nahoře anebo v nadpisu
Je to asi o něco lepší než předchozí, ikdyž mne minulost učí, že je stejně jedno, co tu napíšu:)
Zdeněk Košťál
Profil
Svislé čáry (například v logu) mi přijdou zbytečně široké a nápadné, neškodilo by je trošku ztenčit. Možná ještě provzdušnit to modré pod vyhledáváním a menu, jak říkal habendorf.
Yuhů
Profil
Jano, myslím, že v tom návrhu i ve svých úvahách příliš propagujete cosi, co bych nazval jako "strom". Nehodnotím tedy ani tak grafický návrh (tomu nerozumím), jako spíš navigační strukturu. To, co z toho je vidět, je fakt, že ty jako autorka máš zařazenu každou stránku někam do stromu, máš nějakou osobní hierarchii. Jenomže je otázka, zda tuto chierarchii a uspořádání stromu pomůže někomu jinému. Já bych se bál, že nikoli, protože čtenáři buďto hierarchii v problematice nemají, nebo ji vnímají zcela jinak.

Stromy padají. Web je síť, ne strom. Zkuste potlačit tu hlavní navigaci a upředit navigaci kontextovou.
Fondil
Profil
Viděl jsem tu několik návrhů, které měli sloužit jako vzhled jakpodnikat.cz .
Některé byli lepší, některé horší a k těm bych zařadil i tento. - nepřehlednost a strohost, to jsou mé výtky.
Myslím, že by se z předchozích návrhů dal vybrat lepší.
Mistr
Profil
janavk
Více bych propojil ty dva sloupečky menu, chceš-li je tam již mít. Nabízí se podbarvení položky v levém menu stejným odstínem modré, jako je to pravé menu. Tím se, dle mého názoru, posílí vjem, že pravé menu se mění podle volby v menu levém.
janavk
Profil
Yuhů - navigace:
Sedím nad tím a přemýšlím, jak to udělat kontextově, ale napadá mi jedině, že by každý článek měl svůj vlastní výběr dalších článků, ale to by bylo šílené to udělat. a názvy rubrik by musely stejně asi zůstat, plus mínus, stejné. A dát pryč to boční menu (to detailní), to bych jim zase neměla kde nabídnout další články.
janavk
Profil
habendorf - provzdušnit menu pod vyhled. - díky, provedu
Nox - k hlavičce - sama bych byla ráda, kdyby byla lepší. Tu zelenou bych asi mohla vyhodit, barev je tam dost.
k málo místa pro text - ostatním stránkám asi nechám současné uspořádání.
Zdeněk Košťál - díky k čárám.
Fondil - k nepřehlednosti a strohosti - je to tím, že zahlcuju informacema?
Mistr, Měsíček - já ty dvě menu mít nakonec nebudu, Yuhů mě motivoval, abych navigaci udělala jinak. Doufám, že to pak už nebude tak nepřehledné

Všem moc děkuju, teď na tom zapracuju a předhodím vám pak už funkční podobu, tak se těším.
koumi
Profil
Souhlasím s Fondil....určitě by se dal vybrat lepší. Pro toto rozhodně nehlasuji
Railbot
Profil
Přidávám se. Nepřehledné a příliš strohé. Pan slovenský kolega není rozhodně dobrý grafik a ani nemá smysl pro dobrou použitelnost.
s.luz01
Profil *
Railbot
Co sa tyka pouzitelnosti, moc na vyber som nemal, kedze som rozlozenie prvkov nenavrhoval ja. Sam dobre viem, ze je to takto neprehladne, ale ked to tak zakaznik (aj po niekolko nasobnom prehovarani) chcel, co som mal robit?
janavk
Profil
Fondil a koumi - nepřehlednost a strohost, nepoužitelnost
A co barvičky, ty se vám taky nelíbí?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0