Autor Zpráva
ZdeXiD
Profil *
Dobrý den.
Chtěl bych od Vás zhodnotit svůj výtvor.Jelikož je to již asi 4tý výtvor.
A dále bych chtěl poradit, kde jsem se přepsal (hlavně v CSS), jelikož v tom robím teprve 3 týdny.
Snad jen ještě připomínka, stránky sem testoval pouze v podle mě funkčních browserech (Firefox, Opera). Takže nevypadají, jak vypadají ( :-)) ) stejně v IE. Nevím, čím to? Že by to bylo *.png ?????
Děkuji za názor a jakoukoliv radu!


http://www.nicslozityho.wz.cz
Swooper
Profil
Je to celkom pekné, len by som dal preč úvodnú stranu s tým vstúpiť, len to oberá o čas... Tiež by som asi zmenil server, lebo tie reklamy... Na druhej strane viem aké obtiažne je dnes zahnať dobrý webhosting. Inak nemám čo vytknúť, zdroják je čistý, mne sa to páči....
ZdeXiD
Profil
děkuji.....teď tam "házím" optimalizovanou verzi pro IE......
Swooper: k tej úvodní stránce, nechtěl sem pokoušet štěstí s odstraňováním reklamy(je to sice webhosting na ....., ale aspoň nějakej :-)) ), díky za ohodnocení!
Acci
Profil
Optimalizováno je pro...
Tento přístjup je špatný. I když je tam sice napsáno pro alternativní prohlížeče, nemusíš je uživatele nutit používat. Někteří jsou s IE opravdu spokojeni. BTW: Pro mě je třeba alternativní Opera a IE
ZdeXiD
Profil
Acci:Vím, že to neni to nejlepší. Ale holt nemám čas, a ani dostatečné schopnosti optimalizovat. Tak sem vybral tu nejlepší metodu (pro mě) : Firefox. Zkusil to i v Opeře a tam to taky šlapalo (až na vzkazy) úplně v poho. A nakonec sem nasadil standardní (pro Woknouse) IE a bylo to v p..... Takže snad můžu říct : Sáhněte po něčem lepším. ...........díky za názor!
Kráťa
Profil
Vstuptestránky nebrat. S tím zobrazováním by to možná bylo lepší obráceně. do toto rámu dát menu.
MI@SO
Profil *
Na to že je to nič zložitýho je to celkom dobre ale fakt nič zložityho
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0