Autor Zpráva
cikooo
Profil *
Tak sem se pokusil udělat další webovou šablonu
šablona
snad se bude líbit víc než ta minulá
Igby
Profil
Hmm... pěkné, ale ty odkazy v menu zarovnané doprava ve mě nevyvolávají zrovna dorbý pocit a to horní menu (Home, Pisctures, News, Contacts) vypadá prostě... divně.
anup
Profil
- špatná typografie, tohle patkové písmo, snad je to náš times tam vypadá né moc dobře, doporučuju přejít na Helveticu, Verdanu, Arial nebo něco podobného..
- chce to více prostoru mezi levou a pravou stranou, je to všechno jedna velká kopa a nedá se v tom vyznat
- zvážil bych jestli na pravý straně nedát nadpisy jednotlivých sekcií na pravou stranu
- předelal bych taby v horním menu, ať jsou vertikálne centrované všechny texty, né jen aktivní taby

zkus to a uvidíme co dál
Ludivitto
Profil
Hrůza. Práce na hodinku, maximálně dvě :/
Ario
Profil *
Mě se to taky moc nelíbí. Zvláště to pravé menu.

Zkus nad designem více zapřemýšlet, hrát si s ním, když to nevyjde, zmačkej ho a začni znovu. Za čas to půjde.
cikooo
Profil *
Igby
a nějaký návrh na vylepšení?

anup
1) písmo změněno
2) je více prostoru ;)
3) zkusil sem ale nějak se mi to nezdálo
4) předěláno

Ludivitto
odkdy se hodnotí práce podle času?
Simj
Profil
Podle mě by měla ta aktivní záložka nahoře splývat s pozadím vybrané stránky a ty to tam máš tak, že splývá s hlavičkou. Jednoduše řečeno ta aktivní <li><a href="#" class="active">Home</a></li> vypadá jako neaktivní a ty ostatní jako aktivní :-) Taky bych dal jenom velice malé odsazení mezi <h3> a jemu příslušícím obsahem v pravém sloupci. Jinak je to podle mého názoru pěkná šablona.

Ludivitto
To byl ubohý komentář
cikooo
Profil *
Simj
1) Když sem to dělal tak mi to nepřišlo ale asi máš pravdu. Aktivni a neaktivní prohozeny.
2) Odsazeno ;)
Ludivitto
Profil
cikooo: Ten názor měl vyjádřit "kvalitu" práce. Věřím, že jsi pochopil co jsem tím chtěl "říct"..

Simj: Uživatel cikooo chtěl znát názory. Věřím, že můj komentář cikooo pochopil.
anup
Profil
Tak už to vypadá lépe, teď zkusme další věc, použijeme nějakou tu mřížku, aby to nevypadalo jak guláš, takže navrhuju vyzkoušet dát na rovnakou vejšku levou stranu a pravou to znamená aby ti ty dotted 1px čáry zůstali na stejný úrovni, pak tomu přispůsobit nadpisy ( padding, margin )

pak bys mohl ten datum pod nadpisem příspěvku odsadit trochu víc od tý čáry a taky samotného obsahu zápisu, tím snad nic neskazíš..

dále bych zkusil, nevím jak to bude vypadat, dát trochu větší odsazení textu z boku v levé straně, aby nebyl od začátku do konce - horní čáru bodkovanou necháš natahlou celkově a obsah odsadíš z obou stran...

pak zkus dát větší mezery mezi jednotlivými sekcema na pravý straně.. taky jsou na sobe strašne nalepené
DJ Miky
Profil
Originál vypadá líp…

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0