Autor Zpráva
Aleš Ulrych
Profil
Zdravím, prosím o kritiku stránek http://www.vlajky.cz na kterých pracuji. Předem děkuji za veškeré připomínky.
DJ Miky
Profil
Kritika stránek má svou samostatnou sekci.

K webu:
— Bílé písmo na světle oranžovožlutém pozadí (v menu) je málo kontrastní.
— Všechny ty ikonky (vlevo) dole – nejsou trochu zbytečné na webu o výrobě vlajek?
— To, že se dá kliknout na novinky, by mě nikdy nenapadlo, pokud jsem přes ně zrovna náhodou nepřejel… Odkazy by měly být podtržené.
Dranel
Profil
Aleš Ulrych
Zdá se mi, že header vypovídá... o ničem. Kromě loga je to nevyužitý prostor. Dále je všude špatný kontrast, ať už v menu nebo v úvodním textu.

[mimo]Konečně jsem tě našel. Já jsem Marek Lenárd ze Soběrazi, jestli si vzpomínáš.[/mimo]
Aleš Ulrych
Profil
Aleš Ulrych
Zdá se mi, že header vypovídá... o ničem. Kromě loga je to nevyužitý prostor. Dále je všude špatný kontrast, ať už v menu nebo v úvodním textu.

[mimo]Konečně jsem tě našel. Já jsem Marek Lenárd ze Soběrazi, jestli si vzpomínáš.[/mimo]


Jasně vzpomínám. Header se změní, jen ještě není rozhodnuta finální podoba. Kontrast upravím co nevidět, u mě to je ok, ale to bude tím, že mám zkalibrovaný monitor, kde je čitelnost vpoho.
Aleš Ulrych
Profil
Kritika stránek má svou samostatnou sekci.

K webu:
— Bílé písmo na světle oranžovožlutém pozadí (v menu) je málo kontrastní.
— Všechny ty ikonky (vlevo) dole – nejsou trochu zbytečné na webu o výrobě vlajek?
— To, že se dá kliknout na novinky, by mě nikdy nenapadlo, pokud jsem přes ně zrovna náhodou nepřejel… Odkazy by měly být podtržené.


Té sekce jsem si nějak nevšiml. Barvy jsem už změnil, je to lepší? Ty ikonky jsou hlavně kvůli katalogům a zvýšení pageranku a s-ranku. On na těchto stránkách nikdo cirka 5 let nedělal, tak jsem je napsal znovu od nuly, a nebyli nikde vidět. Teď už alespoň je vyhledávače najdou (na dotaz vlajky) a celkem v předních pozicích.
Dranel
Profil
Aleš Ulrych
Mnohem lepší. Mimochodem doporučuju si do FF stáhnout Web Develper Toolbar. Je tam dost fcí, které ti s tvorbou pomužou.
Aleš Ulrych
Profil
Mnohem lepší. Mimochodem doporučuju si do FF stáhnout Web Develper Toolbar. Je tam dost fcí, které ti s tvorbou pomužou.

Ten používám. Hlavně dávám pozor, aby vpravo měl tři zelené fajfky. :)
Aleš Ulrych
Profil
Nový Header.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0