Autor Zpráva
VlastaV
Profil
http://www.vase-kontaktni-cocky.cz

Dík za názor.
Mistr
Profil
VlastaV
(1) Proč na titulní stránce není patička?
(2) V Kontaktech si oprav IČO na dnes platné a používané IČ.
VlastaV
Profil
Na titulní stránce je patička.
IČO je v pořádku.

Děkuji za poznámku.
Romanticka
Profil
VlastaV
Mistr myslel, aby sis to zmenil na IČ, ty tam máš IČO. Jinak ten design se mi dost líbí. Jednoduchý, přehledný...
KGW
Profil
1) Design moc povedený.
2) Největší chybou je to okousané hlavní menu v FF.
3) Kolem toho loga je nějaká aura.
4) V IE6 opravdu chybí patička.
5) Zvětšení písma funguje dobře, až na texty "více informací" apod., které zůstavají na stejné pozici a lezou do textu
VlastaV
Profil
2) Největší chybou je to okousané hlavní menu v FF
- ve FF jsem stranku samozrejme testoval a byla v poradku. Muzete doplnit informaci o OS. Dekuji.

3) Kolem toho loga je nějaká aura
- ta "aura" je soucasti loga

4) V IE6 opravdu chybí patička.
- dekuji...

5) Zvětšení písma funguje dobře, až na texty "více informací" apod., které zůstavají na stejné pozici a lezou do textu
- to si myslim ze neni velky problem

Moc dekuji za poznamky.
jjv
Profil
ta aura = neprůhledný png v MSIE 6 :)
design pěkný, přehledný

avšak:

-při zvětšení se v indexu ty 3 boxy (Proč zvolit vaše kontaktní čočky,...) nenatahují s textem
-při zvětšění se chová také vrchní menu (vše o nákupu....) dost zvláštně, jako kdyby se nekopírovalo pozadí
-při vypnutých obrázcích chybí klikací text namísto loga
-u detailu produktu je formulář na komentář a pod ním Povinné je pouze jméno a text komentáře , avšak hvězdička je u emailu a komentáře, jak se to myslí?
-když je výpis produktů, tak by se mohlo klikat i na ikonku "přidat ke srovnání" a ne jen na text - taková drobnost

jinak si myslím, že je to dobře zpracované
KGW
Profil
Menu už v FF není okousané.
Zbystr
Profil *
nastyluj si ty INPUTy a SELECTy, tak to vypada jak kopanec do riti
ta cast logem je nejaka moc prazdna
paticka je divna, vlevo toho moc, vpravo skoro nic ....
shaggy
Profil
VlastaV
keď som prišiel na stránku, tak som si pripadal ako v reklame ČSOB (alebo inej banky) - hlavička mi ju pripomína a aj tie farby.
To je vlastne jediná moja pripomienka, pôsobí to na mňa skôr ako stránka banky, než ako stránka o kontaktný šošovkách (napr. ten blok s výhodami Proč zvolit Vaše kontaktní čočky - podobá sa to na výhody pri zriadení úveru)... možno by to chcelo trošku upraviť farby, pridať nejaké drobné obrázky, aby som si pripadal ako v lekárni/optike.
Ludivitto
Profil
Vcelku pěkný e-shop. Možná by si zasloužil nějakou tématickou hlavičku, to logo (a barevnost) mi taky trošku připomnělo ČSOB:)
VlastaV
Profil
To logo ma znazornovat kontaktni cocku. Nemyslim, ze je uplne nutne mit na eshopu obrazky, ktere maji neco spolecneho s kontaktnimi cockami. Pro me jako tvurce webu (a jednoho z majitelu) je nejdulezitejsi aby se zakaznikum dobre nakupovalo.

Vsichni zde hodnotite grafickou upravu stranek. Prosim o zhodnoceni funkci webu:

- prehlednost katalogu
- detailni stranka produktu
- funkce zjistovani poctu kusu na skladu
- srovnani produktu
- nakupni kosik (to je vlastne takova miniaplikace - pomoci AJAXu pridava lze menit parametry produktu, pocet produktu, duplivat, odebirat produkty)
- nakupni proces - prvni a druhou stranku - odesilat objednavku nemusite :)

Dekuji.
tcladin
Profil
no pro mě je design a celkový dotažení těhlech stráne nedosažitelný, ale tos asik nechtě slyšet. Tedy chyby: asi jen ta patka, poslal sem ti tam pár zpráv do "napište mi" tak uvidíš jestli to vadí. Já sem nijak nechtěl škodit.
A ty barvy teda desajn se mi nelíbí,ale já nemám co říkat hehe, tak čus a ať se daří
Mistr
Profil
VlastaV
Na titulní stránce je patička.
Není. V MSIE 6 SP 2 není.

IČO je v pořádku.
Přesně tak, jak již napsal kolega Romanticka. Dnes již nepoužíváme IČO, nýbrž pouze - viz zápis v ARESu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0