Autor Zpráva
retezz
Profil
Není to ještě zcela hotové, ale rád si přečtu Vaše připomínky

www.taichi-chuan.cz/
KGW
Profil
1) Pěkný design, přehledné stránky, líbí
2) Při zvětšení písma písmo ze stříbrného proužku vytéká.
3) 05. 02. 2008 dal bych česky.
4) "pohankovými polštáři" tady dát české uvozovky.
5) Obchodní podmínky - jak nakupovat spojovník nahradit pomlčkou
6) Logo je klikací, ale v IE6 se mi neukazuje ruka
Zbystr
Profil *
jednou patickove pismo, jednou ne, trochu by to chtelo sjednotit
katulienka
Profil *
ani mne sa to pismo moc nepaci (Cvičení Tai-chi). nechala by som vsade patickove pismo, zda sa mi prehladnejsie.
Zbystr
Profil *
katulienka
tak to jsem opacneho nazoru, bezpatickove
IkE Blaster
Profil
hm podle me by to mohlo byt, nadpisy jsou patkovym, zbytek nepatkovym, celkem se mi to zda ok. jinak vcelku slusivy design. ackoliv to je imho docela bez napadu, okoukane, tak to ma takovy "smrnc" ktery se mi libi.
shaggy
Profil
Páči sa mi to. Tiež robím stránku pre bojový šport a viem aké je ťažké vymyslieť niečo pekné a hlavne originálne (s čím by boli hlavne ľudia, pre ktorých sa to robí spokojní).
Jediné, čo mi vadí je ten kontaktný formulár v pätičke - zbytočne ju naťahuje a je to zle miesto, dal by som ho inam.
Ludivitto
Profil
retezz:

Neoriginiální (to by ani tak nevadilo, kdyby to bylo řemeslně zvládnuté) amatérsky působící stránka. Jen pár gradientů, cosi jako logo...

Vkusnost si představuji úplně jinak. Asi sis otevřel pár zahraničních galerií, podíval ses tam a řekl sis "Ha, tyhle weby jsou všude tak podobný udělám i já". Akorát jsi narozdíl od profesionálů udělal jen jakýsi vyblitý gradient do hlavičky a patičky, vcelku pěkné jing-jang oddělovátko článků a dalších XX chyb.

- některá URL máš tzv. pěkná, jiná máš i s .html příponou

- když jsem jen tak kliknul na tlačítko "Odeslat" v patičce, vyskočil na mě JS Alert s textem "_NO_MESSAGE_, _BAD_MAIL"

- texty máš Verdanou, menu máš Georgiou, logo je jakési cosi, moto máš dalším fontem navíc italic, patičku Courier a dokonce tam máš jakýsi Century Gothic. Ehm.

- v CSS je strašný zmatek, do HTML jsem se raději nedíval

Pokud začínáš, tak zkoušej dál. Pokud si za tohle necháváš platit, tak nás chraň Bůh (a to jsem ateista).
Měsíček
Profil
Reaguji na retezz:

1.) Menu v hlavičce bych trochu zvětšil a posunul trochu doleva.
2.) Hlavička nekliká .. kliká jen logo .. zvětši to na celou hlavičku není to těžké.
3.) V obsahu a pravém menu bych zvýraznil (změnil barvu) hoveru, je pro mě nevýrazná.
4.) V patičce je text také velmi nečitelný - hnědá na zelené se opravdu špatně čte.
5.) Forumulář nevím o čem je ani proč bych tam měl psát k čemu vlastně slouží? K pochvale, k napomenutí k dotazu nebo ke všemu zároveň?
6.) Přidej si tam tento metatag <meta http-equiv="Content-Script-Type" content="text/javascript">
7.) <meta name="robots" content="index, follow" /> = stačí content="all"
8.) <meta name="description" content="t" /> = to se mi pranic nelíbí.
9.) Proč máš dva metatagy o autorech? Cucni to do jednoho.
10.) Moc se mi nelíbí nastylované tlačítko odeslat v patičce.
Filo
Profil
Patička
- Archiv novinek máš přez dva řádky
- Aktuality | Kontakt | e-shop | diskuse | Co je to TAICHI | Kurzy | Sestavy | Fotogalerie | Archiv novinek něco začíná malým písmem, něco ne. sjednotit
- Aktuality | Kontakt | e-shop | diskuse | Kategorie 1 | KAtegorie 2 | Archiv novinek v e-shopu je jiná patička, proč?

Fonty - sjednotit
retezz
Profil
Děkuji všem za podnětné názory.
mariett44
Profil
2.) Hlavička nekliká .. kliká jen logo .. zvětši to na celou hlavičku není to těžké.
a prečo by mala hlavička klikať?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0