Autor Zpráva
kletely
Profil
http://kletely.xf.cz/
Prosím zhodnote.
Chcem len vopred upozorniť že dizajn je chabý

dik
Fondil
Profil
Pěkné menu, je fakt povedený :), ale je tam napravo v headeru trochu moc místa - můžeš tam napsat, o čem ten web je...
Titulek kletely nikomu nic moc neřekne.
Ale informace se mi zdají zajímavé, až budu mít čas, rozhodně to pečlivě pročtu.
kletely
Profil
Pěkné menu, je fakt povedený
dik ale to nie je môj patent
panther
Profil
- když ve ff najedu v horním menu na Forum, zobrazí se ti na spodku hlavičky světlejší pruh, který ti rozhodí Kontakt
- XHTML nepoužívá, resp. nezná tag <menu>
- možná by tam někde mohl být nějaký h1. Chybí mi tam hlavní nadpis všeho ;o)
- <div style="float: left;"> - proč není v externím stylu?
- nadpisy vpravo bych řešil jinou barvou než černou
Gekon
Profil
[b]kletely[/b]
Proč má ten obrázek v hlavičce přes půl MB a rozměry 1228x739?
Str4wberry
Profil
Odpovídám kletely:
1) Zmenši datovou velikost obrázků v menu. Například obrázek 2.gif má rozměry 1 228 na 739 pixelů a přibližně 0,5 MB.
2) Obsahové části přidej padding.
3) Některé odkazy nevypadají jako odkazy.
4) Odkazy v pravém sloupku jsou nevýrazné.
5) K čemu je přihlašovací formulář, když se do administrce stejně dostanu?
6) Je nutné vypisovat prázdné kategorie?


Odpovídám pantherovi:
- XHTML nepoužívá, resp. nezná tag <menu>
Ale zná i používá.
kletely
Profil
Gekon
Str4wberry
to stími obrázkami sa ešte pohrám


Str4wberry
5) K čemu je přihlašovací formulář, když se do administrce stejně dostanu?
to je síce pravda, ale nič nespravia lebo všede musíš napísať meno a heslo. síce je to dívné...
...ale čaká to na opravu
panther
Profil
Str4wberry
1. Error Line 18, Column 13: element "menu" undefined.
<menu>
You have used the element named above in your document, but the document type you are using does not define an element of that name. This error is often caused by:
* incorrect use of the "Strict" document type with a document that uses frames (e.g. you must use the "Frameset" document type to get the "<frameset>" element),
* by using vendor proprietary extensions such as "<spacer>" or "<marquee>" (this is usually fixed by using CSS to achieve the desired effect instead).
* by using upper-case tags in XHTML (in XHTML attributes and elements must be all lower-case).


Je pravda, že kletelymu to validací prošlo, ale když jsem zkoušel u sebe nahráním souboru, tak mi to hodilo výše zmíněnou hlášku..
vertigo4
Profil
kletely
chlape ten web je nazabití... jsem si musel vypnout obrázky... pekný nápad s tím scrabble
Timy
Profil
panther
XHTML obsahuje identické elementy jako HTML. kletely používá transitional verzi XHTML, kde je <menu> normálně povoleno (stejně jako v html transitional).

http://latrine.dgx.cz/konecne-pravda-o-xhtml-a-html
panther
Profil
Timy
kletely používá transitional verzi XHTML, kde je <menu> normálně povoleno
je pravda, že jsem si nevšiml, že používá XHTML trans. Díky za upozornění.

Omlouvám se za předchozí chybný příspěvek ;o)
shaggy
Profil
kletely
Dúfam, že ty sa nechystáš písať o webdizajne a hlavne o grafike... lebo to je ako keby som ja písal o rodení detí...
500kB nehorázne veľký obrázok v hlavičke, ktorý je "rozpohybovaný" klikacou mapou, na stránke programovanie máš menu v obsahu robené cez tabuľky... a celé si to zaklincoval tým, že si CSS a HTML zaradil medzi programovacie jazyky.

Možno niekto namietne, že som opäť prísny, ale ja fakt nechápem ľudí, čo píšu o niečom o čom nevedia NIČ.
amon
Profil
kletely nexcem rusit, ale ak sa pozriete, najdete clanok do blogu (nadpis HACK) ktory sa mi podarilo napisat bez prihlasenia... staci neudat ziadne menu ani heslo.... pisem len preto, aby sa nestalo nieco horsie... KLETELY lepsie to zabezpec.... napr. aby bolo nutne vsetko vyplnit....
vertigo4
Profil
kletely
kristepane, ještě že to máš alepsoň ošetřeno přes htmlspecialchars ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0