« 1 2
Autor Zpráva
Coren
Profil *
Ještě bych rád dodal, že některé názvy jako PixelArt, SpaceArt a podobné jsou už velice známé (v dané cílově skupině). A zkuste si do menu napsat Vesmírné efekty nebo dokonce galaktické nebo nějak jinak. To pro lidi z grafických stránek prostě nezní dobře. PhotoEffects a podobné věci také považuji za hloupost.
Hanys
Profil
Dělám s fotošopem a jinými produkty Adobe přes 4 roky, a třeba takový Space art nebo Signature jako zavedené pojmy teda fááákt nemám. Netuším, o co jde. Ty, Rain, z čeho usuzuješ, že to zatím všichni chápali? Z počítadélka přístupů? :-))
Rian
Profil *
Hanys hele nenavazuj se, laskave... ja usuzuju s toho ze jestli jak ty rikas :Dělám s fotošopem a jinými produkty Adobe přes 4 roky, a třeba takový Space art nebo Signature jako zavedené pojmy teda fááákt nemám. Netuším, o co jde. tak jses sam ***** a s photoshopem si zalez nekam kdyz neznas takovydle zakladi veci.
Jestli de o Corena a Milose tak uz se ve vasi debate (hadce) nevyznam.
PS: Home prelozeno Domu mi prijde jako ohavnost nejvysiho radu a neni to jedina ohavnost ktera po prelozeni takhle zni a tak je lepsi delat to menu v anglictine.
PS2: Menu by se resilo az u kodovani tak to nereste. A navic ja to nechtel opravdu zrealizovat... nerikam ze to neni muj sen ale musim odlisit sen od reality a realita je - na to nemas - tak se do toho ani nepoustim.
Hanys
Profil
:-))) Jo a promiň za skomolení jména v mém předchozím příspěvku.

Už myslím chápu, jak to je. Ony budou asi dvě skupiny uživatelů photoshopu... Symbolicky bych je nazval Staří a Mladí fotošopáci. Jo a pak taky slušní vs. vulgární... Gud lak, english boy! :-)))
shaggy
Profil
Hanys
alebo sa môžu rozdeliť na cool užívateľov photoshopu a tých druhých.

Cool sú tí, čo si stiahli najnovšiu CS 50.5 verziu Photoshopu, ktorú ešte ani poriadne nevydali a robia v nej samé super veci ako space art, signatury a fiktívne "webdizajny". Tí druhí používajú Photoshop pár rokov, väčšina z nich možno používa stále prvú verziu, s akou prišli do kontaktu. A podľa toho čo si písal, Hanys, ty nie si cool photoshoper...

Rian, aby si si nemyslel, že urážam všetkých čo robia signatury, space art a podobne, ja sám mám fórum o userbaroch, ale tvoje argumenty sú dosť scestné
Hanys
Profil
Shaggy: Ach, už jsem se bál, že jsem ve své skupině plné klidných lidí, kteří tak nějak spontánně tíhnou ke grafice, sám :-)))
Coren
Profil *
shaggy

Tak to bych rád věděl, co jsem já. Kreslím si ve svém photoshopu CS3, na který jsem dřel jako magor a ještě mi rodina o vánocích připlatila pár tisíc. A to nemám ani narozeniny :). A přitom mi tyhle pojmy nedělali nikdy problémy. S Photoshopem pracuji necelý rok.

Jo a vesmírné umění, bodové umění, uživatelské podpisy mě nebaví a ani je moc nedělám. By mě fakt zajímalo co jsem...
Hanys
Profil
Formálně nezačlenitelný jedinec, ale neformálně jsi cool uživatel fotošopu, který v něm nejen seriózně pracuje, ale zároveň své zorné pole rozšířil i na dnes moderní, tak trochu trandy stylové blbnutí ;-)
Coren
Profil *
Hanys
To bylo krásně řečeno! ;). Doufám, že nevadí, když tě budu sem tam citovat :). Omlouvám se za spam, ale na tuto větu se prostě nedalo nereagovat.
Rian
Profil *
uz jsem se v tehle debate uplne ztratil... tak nic.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0