Autor Zpráva
ZOo!p
Profil *
http://zooip.deviantart.com/art/Soccer-web-77266261

Puvodne to mel byt web pro oddil kopane ale asi prepisu texty.

Prosim o zhodnoceni.
RaDeoon
Profil
Teda mě se to hrozně líbí. Možná je to trochu chaotické, ale jinak super. Myslím, že to není moc pro fotbal, taková mateřská školka by byla lepší. Je to opravdu "veselý" web.

Jen mi teda trošku hlava nebere, jak to bude s velikostí dat pro fotografie(nemáš třeba rovnej gradient, čili to nemůže mít šířku 1px) všechno to jsou fotky ... CSS taky asi nebude lehké.
ZOo!p
Profil *
S velikosti snad nebude problem. S tim gradientem sem si nevsim ze to je nakrivo. Pokud se rozhodnu kodovat tak ho asi narovnam:)

A s tou veselosti sem asi fakt trochu ulitl:)
Nox
Profil
ZOo!p
Zase měníš nicky? (tipuju)

Je to dost chaotické
Navíc to není veselý web, to je pouze křiklavý web, barevně to není dobré, technikou také ne

Co tam dělají ty černý rámečky? Myslím to občas prosvítající černé pozadí
Nikde žádný nadpis
("Nový web" a obrázek jsou příliš sobě blízko; v patičce nic není)
ZOo!p
Profil *
Moje nicky postupne: Ooo!, jooO!, neeE! a ted porad pouzivam ZOo!p. S kterym nickem sis me spletl? nechapu

Cerne ramecky: Mely ten web "drzet" pri sobe. Ale asi je dam pryc.
Kriklavy web, technika spatna: Priste to snad bude lepsi, porad se ucim.
DJ Miky
Profil
Kdyby to na LCD přímo neřvalo, tak by to celkem šlo…
ZOo!p
Profil *
Nox: Jo aha uz to mozna chapu. Ty si myslis ze sem se prihlasil jako RaDeoon a potom napsal ze to je dobre. Chci te ubespecit. Radeoon vazne nejsem:)
ZOo!p
Profil *
Ale vadi mi zes tam napsal to slovo zase. Nikdy jsem nemenil nick abych si napsal komentar jaky ten muj web je super.
Nox
Profil
ZOo!p
Ne, toto sem nemyslel, jen mě to napadlo, protože tu píše člověk, který má velmi podobný vzhled nicku a skoro s každým příspěvkem je mění
ZOo!p
Profil *
Aha ok, vazne takova "krititika" napsana sebou samym mi moc nepomuze:)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0