Autor Zpráva
Frankie
Profil *
odkaz na www.jakpsátweb.cz jsem dostal po té, co jsem svoje relativně zprovoznil.
> Učil jsme se pár několika málo radama a jinak stahováním zdrojových kódů a
> pokusama a mnoho omylů mne dovedlo k danému výsledku. Dělal jsem ty stránky
> deset dní a já vás chci požádat jestli by jsi se mrkli na můj zdroják a řekl
> mi co si o tom myslíte. A kdyby jste měli chuť tak budu vděčnej za radu co
> zlepšit nebo co upravit. Moc díky za vaší radu Frankie
> www.autodoctor.cz
none
*kod neni moc peknej
*grafika neni to vubec sladený
*docela dloho se to načítá
*predelej to do divu docela tam mýcháš styly
mgiel
v hlavičce - odstraň veškeré reliéfy stíny a pod ... je to děs...
jak je v tmavě zeleném pozadí u prostřed černé písmo .. skoro to není vidět ...

jo a jeste jak tam jsou loga spolecnosti , bylo by treba dobry kdyby se dalo na ne kliknout , a clovek by se dostal na tu spol.
Kráťa
Včera mi došlo, že ty vlaječky budou asi dobrý nesmysl. Jednak česká na českých stránkách. To jako že si člověk klikne, aby to měl česky, když to česky má? Nebo to je jiná čeština, třeba Hantec?
Ta anglická zase nemusí vůbec nic říkat někomu, kdo nezná jinou vlajku, než své země, kde se mluví anglicky, přičemž Anglie to není. Možná by nebylo špatné, připsat k tomu "english language" (či jak se to píše).
Obrázkům ve fotogalerii by možná slušel margin :5px, aby se ten text nad nimi nelepil k obrázkům.

Koukal jsem se, jak je to myšleno s tím tmavým písmem, které není vidět a žádné jsem neobjevil. Až po znovupřečtení předchozího příspěvku a důkladném prostudování jsem ho objevil. Ono tam fakt je. Co to udělat bílé, aby to bylo vidět? A ten přechod ze zelené do bílé nějaký plynulý?
MI@SO
Profil *
neviem. za veľa to nestojí ako tu uz bolo spomenuté miesas styly. a tiez ani design nieje velmi privetivý.
Frankie
Profil *
jo díky fakt super ty vaše odpovědi já před deseti dny uměl počítač zapnout a vypnout ale určitě jsem věděl jak si přečíst něčí dotaz a jak na něj odpovědět. Vaše odpovědi jako
*kod neni moc peknej super hm dobrý a co jako chyběj mu kytičky tak dík za radu
*je to děs... no super když už se to nelíbí tak to aspoň starší ale v čem přesně
*za veľa to nestojí máš snad pocit že za to platíš
NO NIC jdu někam kde opravdu poraděj namísto chytráckejch keců který jsou vlastně o ničem
čus Frankie
ala
Profil *
Me se akorat moc nelibi, jak se to nacita postupne, nejdriv pozadi vzadu, pak text a pozadi vpredu, jinak mi to prijde dobry:)
Fred
Frankie
Nenech se odradit, vypadá to víc než dobře.
Rozhodně změň charset <meta http-equiv="Charset" content="UTF-8"> na windows-1250, protže v tomhle kódování je to napsané. A taky smaž ty nápisy Servis, autoelektrika atd. z toho obrázku, je to matoucí (vypadá to jako nefunkční menu)
Ten kód vypadá dobře, už neumím HTML4 trans psát, tak si nepamatuji co tam je ve standardech povoleno a co ne, ale zdá se mi v pořádku, bohužel neprojde validátorem, kvůli tomu utf-8.
Celkově bych řekl, že je to velmi zdařilé.
Frankie
Profil *
Frede ty nápisy v obrázku jsou na letácích a reklamních tabulích, to znamená že halva resp obrázek je neměná součást reklamy chápu že to může být zavádějící ale uznej že jen slepej si nevšimne manyu na levý liště jinak dík za upozornění.
Frankie
Profil *
ALA, sorry ale já vážně strávil deset večerů pokusama a dospěl k tomuhle výsledku, kdyby byla rad jak to načítání opravit byl bych vděčnejší než si jen přečíst že se ti to nelíbí
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.