« 1 2
Autor Zpráva
Railbot
Profil
H1, font-size: 1px a bílá barva na bílém podkladu. Hmm, to nebude košer. Vyhledávače tě za to rozhodně nepochválí, to jen aby tě to po zdejších zkušenostech nevyvedlo z míry.
Hanys
Profil
Měsíček

1, ok dík
2, CO JSOU ENTITY? :-)
3, S lištou bohužel neudělám nic, vkládá se sama.
4, XHTML - používám, protože mě to naučila škola :-/ Prostě prej je to správné :-)))
5, moc díky, tohle je kritika, kterou člověk potřebuje - co na tebe působí od začátku do konce! zkusím s tím něco udělat!
6, snažil jsem se udržet písmo jednotné, ale ve škole a myslím i tady jsem se dozvěděl, že jiné písma než Arial a Times by se používat neměli, páč nemusí u návštěvníka být, pochopitelně... dá se to vyřešit jinak než těma nepoddajnýma obrázkama?
7, neumím udělat obrázkový hover, ale zkusím to někde naštudovat

Jinak co se použitého patkového písma týče - jedna ze základních typografických zásad je nepoužívat jiný bezpatkový font pro nadpis a text... Když tam i tam bezpatkové, tak stejné. A Myriad asi nepatří mezi nejběžnější fonty... :-(
Měsíček
Profil
2, CO JSOU ENTITY? :-)

Prostě Entity :) http://www.jakpsatweb.cz/html/entity.html

7, neumím udělat obrázkový hover, ale zkusím to někde naštudovat

Pseudotřída :hover a vlastnost background-image popřípadě background není tak těžká.

4, XHTML - používám, protože mě to naučila škola :-/ Prostě prej je to správné :-)))

Bych rád věděl důvody, které ti kantoři řekli ...
Hanys
Profil
Měsíček
Bych rád věděl důvody, které ti kantoři řekli ...
Týýý jo, tak důvody už ti nepovím, prostě prej X a hotovo :-))) Byl to magor - učil nás, že miniatury k fotkám se dělají použitím jednoho souboru, u něhož jednou width a height nenastavíme, a jednou jo... :-)))))
tiso
Profil
Hanys - len upresňujem nepresnosti:
působí jako ztělesněná arogance - nechápem z čoho, toto je len tvoj osobný dojem, ktorý si nabral niekde medzi tým ako sme si dopísali na icq a tým ako si napísal svoje reakcie sem.
dvouhodinové diskuze na ICQ - trvala hodinu a 10 minút
Připadá mi děsně směšné, když se do mě docela hodně pustí člověk, jež nejprve tvrdí, že se svým webem snaží zlepšit stav webových stránek a potom, když na těch stejných jeho stránkách najdu řadu chyb, které mi on vytknul, tvrdí, že web pro něj není prioritou a zajímá se o něj jen okrajově. - neprekrúcaj fakty a nauč sa jednoznačnejšie formulovať vety - tak ako to bolo, nie tak ako to chceš ty.
Mimochodem za dva roky jsou na něm 2 návody - a? Čo je na tom zlé? Existuje kopec stránok, ktoré nikto neaktualizuje, a len visia na nete...
Gekon
Profil
Paráda! Pecka! Bomba! Kurňa, to je kláda!
Chamurappi
Profil
Reaguji na Hanyse:
no pro člověka, který prostě programovat neumí, je těžké vyjádřit se v plné kreativnosti
Obrázky se neprogramují. Hned ta hlavička je fádní a neoriginální.

Musíš uznat, že co se jednoduchosti týče, tak moje stránka vede.
Pokud hodnotíme jednoduchost bez přihlédnutí k nápaditosti, předběhne tě s přehledem osmiletý kogli.

K tisovu webu:
Mimochodem za dva roky jsou na něm 2 návody
Na jeden z nich míří z diskuse 140 odkazů, patří mezi zdejší nejznámější návody, v průměru je na něj odkazováno jednou za pět dní.

Všem ostatním děkuji, že nenapsali jen "to nemyslíš vážně"
Kdybys tu nedělal scény, nenapsali by ti dost možná vůbec nic. Teď ti píšou zejména proto, že si za své kázání o mrtvých morálních hodnotách zasloužíš přistřihnout hřebínek.

Kolega tiso byl tak hodný, že tě upozornil, že na tvém webu vlastně není moc, co hodnotit. Primitivní vzhled, primitivní kód, žádný obsah — a tady řekneš „Vhazuji do kotle svůj výtvor - pořádně si ho podejte“ — otázka „o čo ti ide?“ napadla i mě.

Nyní na svém webu píšeš:
Mezi programátory je rozšířený jasný vzor, jak mají stránky vypadat - jakákoli odchylka od standardu je vnímána negativně.
Hluboká myšlenka, bohužel úplně mimo. Zatím nejsi v pozici nepochopeného umělce, ale nechápajícího webdesignéra. Doporučuji ti zanést na svůj nudný web více odchylek od standardu.
djlj
Profil
Hanys
Zkus si opravit gramatické chyby v tom textu na hlavní stránce.

„Mezi programátory je rozšířený jasný vzor, jak mají stránky vypadat - jakákoli odchylka od standardu je vnímána negativně.“
Grafik != programátor.
Railbot
Profil
Hanys
Nevím, jestli mne ignoruješ záměrně nebo ne, což je sice jedno, ale s tím h1 bys měl vážně něco dělat. To je dobře míněná rada od neprogramátora a negrafika, který dělá lepší grafiku než ty :o)
Hanys
Profil
:-)))
napadla mě originální výmluva - web je chladný, aby v něm vynikly mé práce... :-)))
Ne, už to nekomentujte. Děkuju za pomoc a už tohle téma někdo zamkněte nebo smažte nebo s ním udělejte co chcete, začínám být závislý na netu :o)

Přeju vám všem, aby se i vašim prezidentem stal zítra JŠ, doufejme, že to komáři nepokakají...

Hanys

PS: Railbot: Jojo, už to mám spravené, ještě to hodit na net... Dík. Neignoruju tě..... ;-)
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0