Autor Zpráva
Jirka_koffee
Profil
Ahoj,
navrhuji svuj 3.web - jedna se o osobni stranky, blog, galerii... Zatim mam toto: nevim jestli jdu spravnym smerem, kde co zmenit, pripadne jak udelat barvicky... Zatim mam vse (az na logo) jen v ruznych odstinech sedi - jakmile tam pridam nejakou barvu (treba odkazy) tak se mi to nejak prestane libit.. Za jakykoliv navrh budu rad!
Prozatim jen screen:
Hanys
Profil
Ahoj,

ten návrh v podstatě není špatný. Myslím, že jsi na dobré cestě - nicméně vypilovat to ještě bude potřeba! ;-)
1, není se čeho vizuálně chytit, to logo je strašně nevýrazné, každopádně bych jej především umístil nad menu
2, není se čeho chytit při dalším hodnocení - tohle je hlavní stránka, nevím ale jak budeš mít řešeny jednotlivé "rubriky"
3, jsou ty obrázky z Win Vista jen ilustrační, že? Nebudou fakt v té galerii, navíc bez udání zdrojů?

Hodně štěstí!
Hanys
Jirka_koffee
Profil
Toto je zatim jen prvni stranka, index... ostatni jsou zatim jen v me hlave, ale budou se nest ve stejnem duchu... Pro lepsi predstavu jsem to nahral na web: http://nepres.otestuj.net/

Texty jsou vypujceny z www.myego.cz (jen kvůli správné češtině) obrazky jsou z Visty (jen proto, aby tam nejake byly
miloskroulik
Profil *
Pěkné, ale celé dílo hodně sráží velmi malý kontrast textu a pozadí. Prohlížím to notebooku a je to skoro problém přečíst.
Nox
Profil
Je to hezké, už zmíněný malý kontrast... bez té galerie obrázků by to vypadalo dost chudě, ještě něco bych tam přidal
Dranel
Profil
Jirka_koffee
Menu bych udělal tučněji... btw zase alá web 2.0?
Jirka_koffee
Profil
Kdepak, o zadny web2.0 se nesanzim... Mam rad jednoduche barvy, stranky - v podstate sem minimalista - cim cistsi linie, tim se mi vetsinou vic libi

EDIT: Menu je ted tucne - lepe se najde, je vyraznejsi - diky za radu! Pozadi jsem ted udelal do cerna - vynikne ne tolik vyrazny text, snad je to lepsi...

Porad ale hledam nejaky prvek, ktery to ozivi..
Jirka_koffee
Profil
mohl by mi nekdo poradit, jak udelat web tak, aby pri zvetseni pisma se layout tolik nerozpadl? Uz si s tim hraju docela dlouho a porad to nejak nemuzu dat dohromady.. vim ze mam pouzit max/min width, dale jsem veskere texty,margin, padding prevedle na "em" jednotky a porad to nedela to, co chci.. Ted se pri zvetseni pisma v Opere cely web zvetsi, od 140% se zalomi posledni sloupec a soupne se po prvni, pak se zalomi i ten a udelaji spolu novy radek..
Radek Hulán
Profil *
Pokud nechceš, abych na tebe ihned podal trestní oznámení, tak ukradené texty okamžitě stáhni a místo toho oveřejni omluvu.

http://myego.cz/extra/pravni-upozorneni
ninja
Profil
Pokud nechceš, abych na tebe ihned podal trestní oznámení, tak ukradené texty okamžitě stáhni a místo toho oveřejni omluvu.

...a nebo pod prevzate vynatky z textu uved zdroj, ze ktereho citujes.

Jinak je zde opet videt spatne pravni povedomi. Trestni oznameni zde tezko bude co platne. V uvahu prichazi obcanskopravni zaloba.
djlj
Profil
Jirka_koffee
Kdybys tu adresu nepsal jako klikatelný odkaz, mohl sis ušetřit starosti s huhulánem. Jinak nechápu, pročs nepoužil Lorem ipsum :).

(jen kvůli správné češtině)
Není správná.

Radek Hulán
Že tě to baví… Kdybych já podával trestní oznámení na každého, co mi odněkud něco zkopíruje… Aneb děti se dohadují, kdo má na pískovišti větší autíčko, že ;).
mantisa
Profil
Jirka_koffee

Ahoj, nevypadá to zle, ale na notebooku se to nedá vůbec číst (některé texty).

Texty jsou vypujceny z www.myego.cz (jen kvůli správné češtině)

Neumíš dobře česky, nepiš blog!!!

Jinak kopírovat texty jsi nemusel, trestní oznámení bych na Tebe nepodával, ale vadilo by mi to!
Joker
Profil
Jirka_koffee
Výplňové texty se nekopírují z cizích stránek, na to jsou různé "Lorem ipsum" generátory.

ninja
Trestni oznameni zde tezko bude co platne.
Myslíte, že se to nedá kvalifikovat jako nakládání s nebezpečnými odpady? :-)
Jirka_koffee
Profil
Mantisa no ja delam cely web na notebooku a to jeste na sub-ntb a nemam s tim nijak velky problem.. Co presne dela potize, kontrast, velikost?

Radkovi se omlouvam, ale zrovna sem mel v dalsim tabu opery otevreny jeho web, cast jsem si pujcil na html sablonu v localhoste, zapomel a nahral..
mantisa
Profil
Jirka_koffee

Ahoj,

na notebooku mám matný displej a kontrast je úděsný.

13.2.2008 | Software | 0 komentářů, dále Nepravidelně přesný, ty kotouče na pozadí stránky nevidím na ntb, ani ty šipky za slovem pokračování.
Radek Hulán
Profil *
Není problém, k textové výplni zásadně slouží http://www.lipsum.com/ a nikoliv kradení cizích textů...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0