Autor Zpráva
gulage
Profil *
co rikate na mou galerii zajimavych linku, kterou najdete na adrese www.gulage.com/smrncovni/ ?

Vim o existenci jinych CZ projektu (www.moderniweb.cz, .www.mraveniste.org/jehlici/ atd..) nicmene, zadna galerie se nezameruje na weby jako Vodafone, Site06 atd..viz ma gelerie
phantomcz
Profil
Gorgeous design by Michael Heilemann - http://binarybonsai.com/kubrick
Tohle není tvůj design! A taky tam toho moc nemáš. :D
Šlaha
Profil
sem patří weby... v nadpisu máš zde
není to validní
800x600 - rolování
gulage
Profil *
Tohle není tvůj design! A taky tam toho moc nemáš. :D

mozna jsem mel uvest, ze nechci zde davat ke kritice grafickou podobu webu (ta je defaultni z wordpressu - zatim nebyl cas na predelani), jako spis slyset nazor na OBSAH, ktery tento web nese. a malo toho je proto, protoze jsem to tento mesic odstartoval :)
gulage
Profil *
není to validní
800x600 - rolování

obe veci chystam napravit s novym layoutem
Martin Kuželka
Profil
Ahoj,

vždy se rád podívám na weby, které můžou být drobnou inspirací. Proto mám rád takové galerie.

btw, doufám, že ten budoucí design této galerie webů bude minimálně tak dobrý jako ostatní tvé výtvory...
Fred
Profil
Martin Kuželka Trefa ;-) .
gulage Docela se těším co tam bude přibývat, podíval jsem se pro jistotu na ovx, proč je mi ta tvář povědomá a zdá se, že si obličeje pamatuji mnohem lépe než jména. Asi by nebylo špatné stručně zdůvodnit proč byl web do galerie vybrán, protože by byl nejspíš nejen pro mě poučný názor profesionála s tak rozsáhlými referencemi ;-)
gulage
Profil *
Martin Kuželka diky
Fred ctes mi myslenky - nazory od dalsiho prispevku nebudou chybet :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0