Autor Zpráva
Ove
Profil *
Nový design mého blogu...
http://www.ove-blog.wz.cz
Co jeste zlepsit? Díky Ove...
Měsíček
Profil
Pěkná stránka jen řeknu pár svých připomínek:

1.) Tohle:

<meta name="robots" content="all,index,follow" />
<meta name="googlebot" content="all,index,follow" />


dej pryč, je to zbytečné a škoda 5 řádků kódu.

2.) Pročpak necháváš prázdné alty?
3.) Zdá se mi to předivováno.
4.) Když už máš tak rád ty metatagy tak si tam přidej tady tenhle:

<meta http-equiv="Content-Style-Type" content="text/css">

a nebo nepoužívej interní stylování a vše dej do externího.

5.) V menu odkazy nepodtrhávej. Podtrhni je kdyžtak při hoveru.
6.) Hover je velmi jednoduchý a moc se mi nelíbí co tak udělat hover jako pozadí?
7.) Tlačítko "OK" je v IE7 rozhozené.
8.) To horizontální menu bych u hlavičky roztáhl zdá se mi to moc namačkané u sebe.
9.) Pročpak máš dva copyrighty v patičce?
10.) V patičce ty dvě tlačítka "Nahoru a RSS" mají dole takový divný stín .. záměr nebo neshoda?
11.) Mohu li se zeptat kde máš reklamu?
Čvachta
Profil
V menu odkazy nechat podtrhnuté, určitě! Alty a meta má cenu řešit až bude obsah, že? :)
Měsíček
Profil
V menu odkazy nechat podtrhnuté, určitě!

Nějáký důvod, kromě toho, že chceš esteticky kazit stránku?

Alty a meta má cenu řešit až bude obsah, že?

Ty META-tagy co jsem zmínil nemají s obsahem nic společného a alty se neváží k obsahu, ale k obrázku ne?
Čvachta
Profil
Měsíček

Esteticky kazit stránku? :-) Tak to by jich bylo asi hoodně zkažených. Stojím za tím, že odkaz by měl být vždy podtržen, aby bylo vidět, že je to odkaz. Jsou případy kdy to tak být nemusí, ale u tohoto případu bych šel do podtržení.

Alty a meta - proč je teď hodnotit? To je jako bys hodnotil výpňový dummy text :)
Coren
Profil *
Čvachta
Když je u menu dostatečně poznat, že jde o menu, tak proč podtrhávat? V obsahu neřeknu.
Čvachta
Profil
Coren

Protože odkaz :) No myslím, že by to bez podtržení vypadalo i hůře - prázdně. Nechal bych ho tam.
Měsíček
Profil
Esteticky kazit stránku? :-) Tak to by jich bylo asi hoodně zkažených.

Ne bylo - je.

Stojím za tím, že odkaz by měl být vždy podtržen, aby bylo vidět, že je to odkaz.

Pokud jde o obsah ano, pokud jde o menu, které je jasně vidět, že je to "menu" tak ne.

Jsou případy kdy to tak být nemusí

Ano jsou a tím je právě zmiňované menu.

Alty a meta - proč je teď hodnotit?

Já je nehodnotím jen na ně upozorňuji.
quinux
Profil
Čvachta
Pokud je navigace jasně identifikovatelná jako navigace není potřeba odkazy podtrhávat. Podtrhávání odkazů je důležité v textu.
Ghosting
Profil
A je to tu zas.
Měsíček
Profil
Ghosting

a?
Čvachta
Profil
Přesně toto jsem myslel: Jsem zastáncem podtrhávání odkazů až na výjimky (není vždy nutné v menu, když jsou na pozadí pseudotlačítka a podobně).

Podtrhávat odkazy je dobrý zvyk! A přijde mi jako nesmysl podtrhávat odkaz po najetí... je to takové naruby :-))
Ove
Profil *
Díky všem na názory, jen k tom proč mám prázné alty. Alt bych tam normalne nedaval jenze bez aletu to neni validni tudiz prazdny alt. A k tem podtrhnutym odkazum, kazdy ma na to asi jiny nazor...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0