Autor Zpráva
morbi
Profil *
http://www.dobrmani.unas.cz

Spusťte kritiku :)
Měsíček
Profil
1.) "Aktualizace 14.02.08" dej pryč a kdyby jsi na tom pořád trval tak to dej alespoň do patičky.
2.) Vytvoř klikací hlavičku.
3.) Nedělej menu obrázkem na tvé stránce to opravdu nevypadá hezky, zkus to raději pomocí CSS.
4.) Aktuální čas tam nemusíš dávat, mám ho přeci na liště ;)
5.) Písmo černé na tmavě šedém pozadí je špatný nápad, kontrast minimální.
6.) U jednotlivých položke nedávej oranžovou barvu.
7.) Anketa, je naprosto zbytečná a kazí web, pryč s ní. Upálit! Upálit!
8.) To samý se statistikou toplistu kdyžtak si ji skryj, ale zdá se mi opravdu zbytečná.
9.) Přidej si tam tento metatag:

<meta http-equiv="Content-Style-Type" content="text/css">

10.) Pozor na entity. ( .. index2.php?stranka=vystavy&akce=detail&id=4 ... )
11.) <meta name="robots" content="index, follow" /> tohle můžeš dát pryč.
12.) "Dobrmani u nás - verze 1.0" = verze bych nechal u programů určitě ne u stránek ;)
Honza22
Profil
1, Nepříde mi to přehledné, 3 pruhy jsou moc
2, Zakrytá reklama nahoře
3, Aneta strašně roztažená
4, Šedá vs černá v Elementární rozdíl mezi Supermanem a Dobrmanem je nečitelná
5, Patička, mejl webmastra, ta šedá neni OK
6, Nelíbí se mi "roztřesená" hlavička
7, Aktualice a čas nahoře obtěžuje (víc Měsíček)
8, Podstránky bych centroval nebo odsadil
9, Na podstranách bych dával odkaz na hl. stranu vždy doprava, nikoli na místo zobrazené podstránky
10, S PP nebo bez? - podtržení svádí ke klikání
11, Proč máš v dobies.html tolikrát <!--WZ-REKLAMA-1.0-->?
12, Stránky působí strašně nejednotně a nepřehledně...

Honza
morbi
Profil *
Ahoj, udelala jsem novy design, mohli byste mi ho, prosim zhotnotit jeste jednou? děkuju, urcite ten text dole bych zmensila, jiste vas napdne jeste neco.. :)
kletely
Profil
morbi
1) Interné štýly daj preč
2) klikacie logo
3) ten odstavec » Byl jsem hezké dítě. Tmavý .... nemusí byť celí ako odkaz,
4) počítadlo je tam úplne na nič
5) validator
6) a ten dizajn je ničo hroné :(((
morbi
Profil *
a coi jsou interní styly? :) díky za vysvetleni.. nebo ti myslis dat styly jako do externiho souboru? design se ti nelibi vubec?
kletely
Profil
morbi
a coi jsou interní styly?
Keď máš v HTML súbore štýly.
díky
Nemáš zač :)
ako do externiho souboru?
Že si vytvoríš súbor napr.: style.css a tam dáš tie štýly z HTML dokumentu :)
stope
Profil *
externí styly:
vše, co je obsaženo v tagu <style></style>, umítit do souboru nazvaném název_souboru.css, na který se pak jednoduše odkážeš tagem <link rel="stylesheet" type="text/css" href="styly.css">

texty:
je statisticky ověřeno a potvrzeno, že nikdo nevydrží číst text delší, než 3 řádky. Více o tom, jak opravit odstavce ve svém webu se dočteš tady: http://blog.seo-expert.cz/copywriting-v-prikladech
morbi
Profil *
jé, díky moc za odkaz!
JapnE
Profil *
zdrz se černe, pusobi to zbytecne negativne a slad si ty designy jednotlive dohromady, mas na ruznych strankach pouzita ruzna loga a barvy. obsahove dobry, hlavni stranka zajimava
ed
Profil *
No, to logo neni spatny, obsahove se to zda byt ok, problematice tolik nerozumim, ale jinak se mi nelibi, ze to neni veselejsi, pozitivni, je to takove pochmurne.
morbi
Profil *
a uz nikdo nic?
Holyday
Profil
Proč je stránka dobies.html tak strašně dlouhá? Kdyby ty články byly zvlášť, nemuselo by tam být to otravné jezdící menu (které tam ani navíc není celé).
morbi
Profil *
pracuju na tom, díky za pripomínku, menu se tam cele nevejde?
J
Profil *
morbi
Věnuj pozornost už výše několikrát zmiňovanému kontrastu barev. Užitečný odkaz: http://www.sovavsiti.cz/kontrast/
Modré písmo v černém pozadí v menu téměř nečitelné.
Tmavošedé i černé pozadí na mě působí dojmem, že jsem na stránkách pohřební služby.
Honza22
Profil
Prosím moderátora o smazání, přehlašoval jsem se, když jsem chtěl odstranit ze sledovaných a ono se to poslalo... Díky
Honza11
Profil *
ne vzdycky musi byt kontrast stejny jak na webu
morbi
Profil *
Homepage je trochu predelana, vim, ze mi neladi barvy, kontrast se trochu opravil, díky za upozorneni. Dobies.html jeste predelavam, aby to nebylo tak dlouho. Za pohrebni sluzbu taky dekuju :)
Hitman
Profil
Web je příliš tmavý (hlavně menu). Na odkazu dobies.html to je opravdu jako na webu pohřební služby.
Proč máš patičku přez reklamu(na indexu)?
mori
Profil *
stránky jsou nove udelane, jak se vám líbí?
J
Profil *
mori - chtělo by to vyspravit menu, aby bylo kloudně zobrazené i při zvětšení velikosti písma.
mori
Profil *
Aha, a zvetseni velikosti probiha pres rozliseni obrazovky nebo je to featura prohlizece? Nenapada me, jak to otestovat, díky!
J
Profil *
mori
Třeba FF když je nastaveno Zobrazit - Velikost stránky - Pouze velikost textu, nebo IE6.
Zobrazit - a tak dále, nebo Ctrl + nebo Ctrl kolečko myši ...
mori
Profil *
a jeste nekomu se neco na stránkách nelíbí/by vytknul? Díky!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0