Autor Zpráva
none
Dobrý den, prosím o celkovou kritiku této stránky http://www.phplamer.wz.cz/plachy/index.html
Kód, design, dostupnost... vše co vás napadne. Děkuji.
miloskroulik
Profil *
* logo je šílené. Myslím, že by nemuselo být, ale ten gradient ho v mých očích prostě ničí. Navíc barva moc nesedí ke zbytku stránky.
* přijde mi, jakoby pozadí bylo ke stránce pouze přilepené - nevidím tu žádnou souvislost
* hlavička je podivně useklá a částečně překrytá poloprůhledným blokem obsahu (alepoň se mi tak zdá). Prohlížím v K-Meleonu (Gecko)
* nějak mi není jasné, co chce hlavička sdělit. Co mají znamenat ty podivné parafráze na logo Applu? A co s tím má společeného motorka?
* nadpisy obsahu bych neodsazoval, narozdíl od počátku běžných odstavců, kde je to naopak na místě (vizte "formátování českých odstavců" někde tady na JPW)
* zaoblení na počátku a konci menu nesedí ke zbytku designu, kde nejsou použity zaoblené rohy. Doporučuji spíše řešení formou CSS "pseudotlačítek"

Tolik k vzhledu, kód jistě proberou jiní.
koumi
Nejsem zkušený, ale rozhodně můžu z role návštěvníka říct, že se mi to vcelku líbí. Až na to přecházení textového okna do hlavičky. Taky nevím, co si o tom mám myslet. Úmysl? Asi jo, ale...
Jirka_koffee
- proc jsou v logu ty jablicka s vrtulema?
- osobne by se mi libilo vic, kdyby ten skutr nebyl prerizlej napul tim prusvitnym blokem, ale kdyby byl az "nad" nim a sam treba delal stin, jakoze tam nekde stoji
shaggy
Neviem prečo, ale ja si vždy pri slove Vespa predstavím hlavne červený skúter, takže by sa mi páčila stránka, ktorá by nejakým spôsobom prevzala dizajn z tohto "vozidla":
http://www.vespaland.com/blog/uploaded_images/Vespa_1970_VBC150cc-7485 72.jpg
...a aj farbu.

Ale inak je to fajn. Tie jabĺčka sú aj na oficiálnej stránke, predpokladám, že to je nejaké "logo" alebo niečo podobné. A aj keď aj tá oficiálna stránka má podobné farby ako táto, na mňa pôsobí proste chladno, chýba mi tam tá červená. Ale to je iba taký pocit zo stránky.
none
kod?
Cejn
Profil *
Mě přijde že stránky o Vespa by si zasloužili víc takovýho starožitnýho vzhledu, třeba ty jablíčka mi tam neseděj. skůtr přikrytej tim průhledným polem se mi tak nelíbí. Logo Vespy se celkově ke stránkám moc nehodí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: