Autor Zpráva
lopik
dobry den prosim zhodnotte zatial aby navrh stranky obce terchova na adrese http://obec-terchova.jarlu.com/terchova.jpg
Mistr
lopik
(1) Vpravo nahoře Ti pravděpodobně vypadlo "t" ve slově Kontakt, že?
(2) U formulářů, zvláště toho přihlašovacího, není na první pohled rozeznatelné, co je políčko pro vpisek údajů a co tlačítko. Uprav to, prosím, ještě.
(3) Osobně bych patičku více oddělil. Vodorovnou čárou?
(4) Celkově s myslím, že to není špatné, jen tomu, podle mého, chybí šťáva, nějaká jiskra nebo tak něco.
koumi
4.) Souhlasím a připojuji se k názoru tady Mistra: Vypadá to přehledně, jednoduše, ale ta jiskra...zkus o něčěm popřemýšlet ;-)
lopik
koumi
Mistr
nemate teda nejaky napad na ten detail? ako cumim tak rozmyslam a nic ma nenapada.
Miloš
Nejsem grafik, takže nic moc, ale přeci jen – mohlo by to být pošťouchnutí nějakým směrem?:
lopik
no takze som sa trochu s tym pohral a skuste mi prosim povedat co je to lepsie http://obec-terchova.jarlu.com/terchova2.jpg
shaggy
Hmm, jedinú zmenu vidím v tom, že si dal obrázok Jánošíka pod hlavný text... inak absolútne žiadna zmena.
lopik
shaggy
no to mas pravdu. ale je to podla teba lepsie?
Miloš
Ještě jsem pozměnil horní orámování – původně šlo zhora na obou stranách dolů do ztracena, což působilo imho mehezky masivně. Já zrušil přechod vpravo a místo něj udělal ten samý přechod nahoře (vodorovně).
Pak jsem se pokusil o změnu barvy u tenkých rámečků, ale nevím, jestli to nějak prospělo.
shaggy
lopik
či je to lepšie, alebo horšie... to povedať nemôžem, je to rovnaké :-)
A tá pôvodná stránka, nie je to nič extra, ale ani nikoho neurazí a videl som aj horšie obecné stránky, takže si myslím, že ňou nič nepokazíš (ak ti nenapadá nič lepšie).
Napr. na mňa pôsobia príjemným dojmom stránky môjho mesta, ale je jasné, že ty tam nemôžeš dať toľko informácií (keďže ide o menšiu obec).
Tie stránky Bratislavy som ti dal ako príklad z toho dôvodu, že sa mi páči zakomponovanie loga do celkovej grafiky stránky (tie farebné štvorčeky a celkovo použitie štvorčekov toho hradu + farby).
Tomasss
Profil *
Nic ve zlém, ale formuláče mě pobavily tak, že teď nebudu moct usnout. Mistře, nemám tě rád.
lopik
mno uvidim... este dnes sa budem trochu venovat tomu navrhu a uvidim ci dostanem nejaky napad na vylepsenie.
Mistr
Tomasss
Abys mohl usnout, opravil jsem překlepnuté slovo formuláče na správné formuláře. Spokojen?
Miloš
Tomasss
formuláče mě pobavily
To já zas jednou místo formulář omylem napsal formulýř; dodnes tohoto výrazu rád užívám.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: