Autor Zpráva
Piper Halliwellová
Profil
Připravovala jsem se fyzicky i psychycky na to, že na moj stránky budete říkat "To je hnus" takže můžete začít :)
Piper Halliwellová
Profil
Jo ještě odkaz http://www.bradavice-skola.wz.cz
Wan-To
Profil *
Příšerný design, rámce a chybí ti titulek... Hrůza...
none
Profil
*Jjo tipuju prvni stránka<vypada to tak vim ze neni ale prece jenom>
*fakt hrůza
*pouzij hover
*pozivej css
*hold je to frontpage no a kod podle toho vypada
Piper Halliwellová
Profil
Jen narážejte, jen do toho... byla sem na to připravená a pořád sem
ghoss
Profil
Každej někdy začínal a podle tématu bych řekl, že je ti málo... Takže na to,že si eště dítě, tak je to supr... Ale jinak nic moc...;-))))
A když už chceš dělat ve FP tak bych řekl, že i tam by se to dalo udělat lépe...;-)
Pokračuj a vylepšuj....
Piper Halliwellová
Profil
ghoss: No, když je mi teprve deset a tuhle stránku sem dělala včera, snad chápeš ž to nic moc není... :))) ale jinak diky :)
Piper Halliwellová
Profil
V pondělí bude aji registrace jako je třeba na bradavice.potterharry.net, ale to nevim, jak seženu náky php..
ghoss
Profil
No, když je mi teprve deset

V top případě poslouchej.......;-)
....
....
....
Jo ty to vlastně neslyšíš... To byl bouřlivej aplaus...;-)
Máš můj obdiv.
Piper Halliwellová
Profil
ghoss: diky :))) aspon nekdo.... :-)))
Piper Halliwellová
Profil
LIDIIIII KRITIZUJTE
Marty
Profil
- titulek - new page 2, co k tomu dodat (snad jen že title má co nejvýstižněji popsat danou stránku...)
- datum - Dnes je: Pátek 20. 5. 105 - mě trochu znepokojilo...
- menu je pro mě naprosto uživatelsky nepřístupné - nevýrazné položky, několik položek na jednom řádku, atd...
Hanz
Profil
Piper Halliwellová
Moc jsem to nestudoval, ale jestli jsem si dobře všiml tak v sekci "uživatelé" jsou ti co se zaregistrovali že? Jestli ano tak nebylo by se nejdříve lepší se zeptat jestli si uživatel přeje zobrazit jeho email?? Mě osobně by dost naštvalo, kdyby můj email někdo někde vystavoval bez mého svolení.
jhajsl
Profil *
No, když je mi teprve deset

V top případě poslouchej.......;-)
....
....
....
Jo ty to vlastně neslyšíš... To byl bouřlivej aplaus...;-)
Máš můj obdiv.


Souhlas :-)
Piper Halliwellová
Profil
Marty: No, jak vidím tak seš asi tak línej, že si to menu neumíš upravit sám jako každej uživatel stačí to posunout trošku doleva ;-)

Hanz: Ano, je to jenom pod svolením uživatele.

jhajsl: Diky :))
AMD
Profil
Na to že je ti deset tak je to hustý, ale jinak je to celkem nářez. Honem udělej něco s tím <title>. Beze srandy použij to CSS a božemůj nepoužívej FrontPage :D ale radši PSPad, ten je nejlepší.
AMD
Profil
no jasně PSPad :D
Piper Halliwellová
Profil
AMD: No, já radši používám FrontPage a s tím title něco udělám, ja tě chapu, je to příšerny :DD
AMD
Profil
Dobře... FrontPage... hele, dokud budeš používat tohle zvěrstvo, tak ty stránky nebudou dobrý nikdy. Ale řekl bych, že se to časem naučíš :)
Piper Halliwellová
Profil
AMD: Já mám pro Bradavice své plány, takže bude registrace a administrační systém (ten už je, ale ještě ho budu dodělávat) :) Adresu neřeknu, znají ho jen profesoři a je stejně zaheslovana. Přidte v ponděli, do Bradavic přibude knihovna.... atd. Všechno ale bude 1. září to bude škola dodělaná :)
Piper Halliwellová
Profil
Lidiii kritizujte...
Arbre Effeuillé
Profil *
No, když je ti teprve deset

V top případě poslouchej.......;-)
....
....
....
Jo ty to vlastně neslyšíš... To byl bouřlivej aplaus...;-)
Máš můj obdiv.

Arbre Effeuillé
Arbre Effeuillé
Profil *
No, když je ti teprve deset

V top případě poslouchej.......;-)
....
....
....
Jo ty to vlastně neslyšíš... To byl bouřlivej aplaus...;-)
Máš můj obdiv.

Souhlas:o))))
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0