Autor Zpráva
Catch
Profil *
Prosim o kritiku zminovaneho webu dekuju q:o))) www.sweb.cz/catch112
Spikee
Profil
Pekné, len je to dosť úzke
thingwath
Profil
Mám Mozillu 1.7 a to horní menu je celé rozsypané, spodní pruh leze do textu a je to celé takové divné. Navíc je to šíleně úzké, ale to je možná záměr.
thingwath
Profil
To je zvláštní. Po reloadu už je to víceméně v pořádku (ale stále hrozně úzké).
Šlaha
Profil
Pěkné, ale striktní kódování html a xhtml bych napsal striktní html a xhtml
Patička ve firefoxu blbne (stránka O nás)
Marty
Profil
Líbí se mi to, mám rád úzké stránky - líp se to čte, takže proti šířce stránky nic nemám.
Ale ty hovery by to chtělo vyřešit jinak, při prvním načtení se mi zobrazovalo chvíli první místo, než se natáhl ten černobílej obrázek.
marfig
Profil
preload
http://search.atomz.com/search/?sp-a=00062d0d-sp00000000&sp-advanced=0 &sp-w-control=1&sp-q=preload
Martin
Catch
Profil *
Pekné, len je to dosť úzke

No uzke je to schvalne, nemyslim si ze by to bylo nak na skodu, myslim ze to nicemu neodporuje q:o)
Catch
Profil *
To je zvláštní. Po reloadu už je to víceméně v pořádku (ale stále hrozně úzké).

Stranky by mely byt v pohode v prohlizecich IE6, Opera7, FF a Mozile q:o))) Jak jsem jiz psal uzke je to schvalne q:o)
Catch
Profil *
Líbí se mi to, mám rád úzké stránky - líp se to čte, takže proti šířce stránky nic nemám.
Ale ty hovery by to chtělo vyřešit jinak, při prvním načtení se mi zobrazovalo chvíli první místo, než se natáhl ten černobílej obrázek.
¨

Dekuji za kladne hodnoceni q:o))) Jinak ten preload jeste resim q:o)
Catch
Profil *
Pěkné, ale striktní kódování html a xhtml bych napsal striktní html a xhtml
Patička ve firefoxu blbne (stránka O nás)


Diky jsem rad ze se libi q:o) S tim kodovanim mas pravdu upravim nevedel jsem jak jinak to napsat q:o)))

Profil *
Takže:

-úzké
-menu je celé rozsypané
-to je vše, ale uprav trošku desing.
ronnie
Profil
Dodržujete webové standardy, jo? A jak prosím, jestli se mohu zeptat? Menší písmo by už tam vložit nešlo? Zvětšil jsem si písmo a ejhle co nevidím...nic nevidím...:))
Pepee
Profil
Preload netřeba ....tady je možné řešení

...no a zvětšení písma ...z toho nudnýho webu udělá "zajímavou" skládačku
no to není nejlepší vizitka
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0