Autor Zpráva
RockFire
Profil
Prosím o zhodnocení stránky http://sd.uvadi.cz, která má sloužit jako webdesignové studio. Hodnotit můžete úplně vše, jen u obsahu to zatím asi nepůjde :-).

Pozn.: Grafický návrh dělal Robais.
ninja
Profil
Jednim slovem: strasne. Proc nepouzijite nektery ze zdarma dostupnych templatu?
RockFire
Profil
Nepřijde ti blbý, aby webdesignové studio mělo v patičce Designed by XXX. ? Mimochodem tvoříme weby zdarma, čili to tak profi být nemusí. A jinak by jsi mohl hodnotit konkrétně...
Catch
Profil
RockFire: Asi takhle. Najdi si jinou hracku :-D Myslism si ze v tvem pripade je uplne jedno jestlibudes mit free sablonu nebo tenhle paskvil co jsi udelal. S tou sablonou to nakonec bude pro tebe jednoduzsi. Kazdopadne chudak kazdej kdo si od tebe necha udelat web. :-D
Nox
Profil
RockFire
Na to bych řekl že - nepřijde ti blbý, aby mělo webdesignové studio takové stránky? ;)
(ale když děláte zadarmo...)

To že není obsah beru jako chybu, je to nekompletní návrh

Koukám, že Robaisovi sem zase vše psal zbytečně;)
Takže:
1) K čemu menu, když nejde přečíst; hover se dá přečíst, ale je škaredý a když už hover, tak ten bych nepodtrhoval
2) Patkové písmo na (takovýto) web nehodí
3) Patička odfláklá - hodil tam jen to, co má v hlavičce (pozadí), nejde to přečíst
4) Nejsou podtrhané odkazy (hl. mimo menu)
5) Jak se člověk při příchodu na stránky dozví, že je na stránkách webdesignového studia (StoneDesign nic neřekne),
takže přidat nějakou informaci atd.
6) Ani hlavička moc na úrovni není, ale de to ustát... ty rámečky vypadají jak nedodělané menu, ale třeba to BFU's nenapadne
6b) 481kb? to je hodně, takováto hlavička by stačila v gifu
7) Stylizace (šraf) nadpisů v obsahu koliduje s designem mimo obsah (hlav., pat.)
8) <ul> by mohlo být <menu>
9) Jinak je kód ok... moc ho tam k hodnocení není, ale je mnohem lepší než design

Celkově souhlasím, že je to po designové a uživatelské stránce bída...a taky by to chtělo doplnit obsah
RockFire
Profil
Heh. A) Grafiku dělal Robais, což už jsem psal, čili si schovej to "od tebe". B) To už jste tak namyšlení, že nikomu nemůžete pomoct a konkrétně poradit?
RockFire
Profil
Nox
Díky moc, konečně někdo :-) Vrhnu se na to.
RockFire
Profil
1) Řeknu mu to, jinak underline odstraněno.
2) Přeměněno na Arial
3) Vyřídím s ním.
4) Už ano.
5) Už je v úvodu, jinak je to i v <title>
6) Ono to mělo být menu, ale upustilo se od toho, ale líbilo se nám to, tak jsme to tam nechali. Jestli je to špatně, odstraní se.
6) b) Změněno na *.gif
7) Nechápu.
8) Vyměněno.
9) Díky.

Obsah budu doplňovat, až bude web aspoŇ trochu použitelný :-)
Nox
Profil
RockFire
6b) ale tys změnil jen název, ne skutečný typ souboru, to nejde přes přejmenování, ale přes grafický editor, půl mega to má pořád
add(GIMP,Photoshop, Irfan, XnView...)

a nemáš zač
RockFire
Profil
aha, já myslel že to takhle stačí, tak jsem holt musel otevřít PS... Mňo díky :-)
Catch
Profil
RockFire: Vis vetsinou je zatezko pseudo webdesingerum jako jsi ty neco vysvetlovat. Jelikoz to stejne nepochopis. Nejdriv se neco nauc a pak si zaloz webdesign studio.
RockFire
Profil
Catch
Moc nechápu proč, já to docela umím, jenže já jsem nedělal rafiku a i Nox říkal, že kódově to je ok, takže tohle už je věc Robaise.
Catch
Profil
RockFire: No tak napriklad nikde nevidim na titulni strance uzavrene body ;-) A co se grafiky tyce tak je to proste humus. Kdyz to teda docela umis tak si najdi jineho grafika jelikoz tohle je hnus. Jo a jenom pro uplnost. To ze umis par html znacek a nejaky to css z tebe jeste nedelam webdesingera. ;-) To by tedy mohl byt webdesinger temer kazdy kdo vyjde zakladni skolu jelikoz uz i tam se zaklady HTML ucej :-D
Railbot
Profil
Catch
Uzavírací tag body není povinný. Mám však pocit, že to RockFire neví a je to tedy chyba, ne záměr.
Catch
Profil
Railbot: Jooo tak to se nebu prit ;-) kazdopadne jak rikas :-)
RockFire
Profil
A) Dík za to uzavření body.
B) Catch, to že se webdesignem zabýváš déle neznamená, že všichni, kdo menší dobu, um jen "par html značek a nejaky to css".
C) Railbot Už ví :-)
D) Na každé základce se HTML neučí.
E) Moc dostupných grafiků pracujících zadarmo jsem nepotkal.

Jinak Catchi, nevím proč nemůžeš být jako třeba Nox, nezkritizovat co se ti konkrétně nelíbí a nemachrovat na ty, co nejsou tak pokročilý...
Coren
Profil *
RockFire
E) Je jich hodně, třeba já. Ne každej je lačnej po penězích.

Já bych tento návrh smazal a začal kompletně znovu. Kdyby to byly nějaké osobní stránky, pal to ďas, ale studio? Tam prostě není, co bych mohl vyzdvihnout a pochválit. Vždycky mě zajímalo, proč si takový lidé jako Robais říkají grafici :(.
RockFire
Profil
Tak nechtěl by jsi něco zkusit? :-)
Coren
Profil *
RockFire
Nechtěl :). Pracuju si na svým projektu. Ten mi bere dost času.
RockFire
Profil
Ok :-)
jjv
Profil
-Proč je hlavička obrázek, a ne pozadí třeba divu? Když na to najedu tak se v MSIE zobrazí takovéto menu pro obrázek (uložit obrázek, tisk...)
-nezvětšuje se text v MSIE 6
-hover v menu je úděsný

-celé to není moc dobré, začal bych znova a to od grafiky...
mantisa
Profil
RockFire

Ahoj, obzvlášť na ty šablony jsem zvědav, opravdu. ;-)
Str4wberry
Profil
Odpovídám RockFire:
1) Špatně kontrastní text v menu, který navíc bez obrázků zmizí. Nastav položkám v menu nějaké šedivé pozadí.
2) Text „Nadpis“ v levém sloupku a text „Vítejte“ ve sloupku pravém by mohly být ve stejné úrovni.
3) Nelíbí se mi seznamy, jejichž odrážky jsou předsazené.
4) Nelíbí se mně poskakovací :hover v menu.
5) „Jistě jste si už všimli, že vytváříme zdarma WWW stránky na přání a také děláme webové šablony. Zatím jsem udělal 0 šablon a 4 reference.
Proč si nejprve „mykáš“, a potom píšeš „jsem“?

6) Obrázku na kterém je „StoneDesign“ nastav alt „StoneDesign“ — ne „logo“.
7) Nadpisům přidej větší horní odsazení.
8) Zajisti si, aby se jednopísmenné předložky „a“, „z“, … neobjevovaly na koncích řádků.
9) Kód je, ve srovnání s poměrně špatným grafickým návrhem, velice slušný.
RockFire
Profil
To bude tím, že kód je můj :-D

Zatím to nechám, Robais se chce vrhnout na nový design, když mu to nevyjde, udělám to podle vás :-)
shaggy
Profil
RockFire
tiež som sa nechal uniesť prvým (grafickým) dojmom a ten je veľmi, veľmi zlý.
Kód je až na pár drobností (ten obrázok vložený cez IMG mi dosť vadí, rovnako ako chýbajúce </body> - head máš uzavreté, html tiež, tak neverím, že toto bol úmysel. ja chcem mať vo svojom kóde vždy poriadok).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0