Autor Zpráva
Fero
Profil *
Dobry den, poprosil by som plnu kritiku na stranku OldiesClub.sk... Kod sice neni este uplne vporiadku, ale kludne kritizujte, co vas napadne... Dakujem
Railbot
Profil
Pozadí 559kB + pár stovek ostatní obrázky, pěkný nášleh. Co s tím něco udělat? Tahat půl mega web bych na klasické české "vysokorychlostní" lince nechtěl. Jinak je to pěkné. Sice sotva použitelné, málo přístupné, ale to už je daň za podobné grafické kotrmelce.
Fero
Profil *
Railbot

ok s tym pozadim sa este pohram... dik za kritiku :D
Fero
Profil *
Railbot

Este som ti chcel povedat ze tato stranka je velmi malo obsahovo vyplnena, takze to bolo treba nejak vyrovnat po stranke designu... tot vse
Fero
Profil *
Takze s tym pozadim som sa trochu pohral - teraz to ma 103.39 KB
Railbot
Profil
Fero
O poznání přívětivější velikost. Sice stále je to hodně, ale vzhledem ke grafickému kabátu webu, se s tím musí počítat. Jen by mě zajímalo co se stane, až bude obsah delší. Ono už teď když si zvětším písmo tak vše vyteče ven. Minimálně dej obsahuje overflow:hidden.
Fero
Profil *
Railbot

Nie, obsah nebude vacsi, pretoze kazdy masiac budem doplnat len nove fotoalbumy z akcií... a to do sekcie fotoalbumy alebo archív albumov...
ninja
Profil
Fero: teda nez jsme zjistil ze to je hospoda a nejaky dennicek spolku, trvalo mi dlouho. Doporucil bych do hlavicky dat "Restaurace/Club v Prievidze."
drasha
Profil
odkazy:hover ... ať se dá pořádně poznat že je to odkaz...
pozadí...možná by tam sedla nějaká černá..nebo bílá ... ta šedá ktomu podlě mě vůbec neladí
oogi
Profil
Vzhledově to není špatné, ale při zvětšení písma se ukazují nedostatky (-> přesahuje obsah), zobrazení bez obrázků nebo bez stylů také není zrovna ideální.
Ludivitto
Profil
Fero
Designově průměrné. Na všechny prvky jsi pravděpodobně použil stejný Outer glow efekt, vypadá to příšerně. Šedý gradient na pozadí, celý obsah opět s Outer glow nebo Shadow efektem (fuj). Práce na tři hodiny. "Jedna fotka deníčku, fotka zapalovače, fotka fotky, pár stejných "outer glow" efektů a bác, mám web". Ehm:(
Navíc vůbec netuším o co jde, myslel jsem, že je to web domova důchodců.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0