Autor Zpráva
centrofix
Profil
http://www.filescenter.unas.cz/
Ahojte...prosím vás, jakej máte názor na desing tohodle webu, popř. co byste vylepšili?
Dík moc :wink:
Nadan
Profil *
Působí to hodně rozházeně. Možná trochu tlustší rámečky...
wimstr
Profil
- hlavička, menu a tak nejak celkove moc rozhazene a neuskupene, je pekne, ze se ti hybe sipka v menu pri hoveru, ale celkove to vypada opravdu otřesne, díky pozadí se špatně čte text, na stránce je více reklam, než vlastního textu, celkove o ničem. Rozhodně bych to celi předelal, začal od začátku s nejakým návrhem, uskupením, a postupne to vypracoval.
tiso
Profil
Načo je komu ďalší portál s linkami na warez? Zato že je "tvoj"?
centrofix
Profil
Jaké byste navrhli pozadí?....
centrofix
Profil
Pže mám web a fórum...a rád bych to nějak propojil.....
Nadan
Profil *
Nějaké černé...
centrofix
Profil
ok...tak na tom zapracuju.....dík moc za názory...jsem vděčnej;)
koumi
Profil
Jaké byste navrhli pozadí?....
Rozhodně nějké takové, aby se dal číst text...takhle je to strašně rušivé.
Jinak hover je v menu velmi vkusný. Když změníš pozadí a trochu to zpřehledníš, rozhodně se to bude vypadat lépe
drasha
Profil
1. celkem dlouho se to načítá...
2. když už děláš něco, kde by lidi měli chodit a stahovat, mělo by to byt trošku víc SE Optimalizované.
viz. analýza
http://seo-servis.cz/source-zdrojovy-kod/256472 - nemusíš se tím řídit, je to jen informativní..
3. reklama - jiné umístění, třeba někam víc do textu...nahoru ti klikne možná pár lidí, ale když to budeš mít v textu(př. adsence), tak máš větší pravděpodobnost že na to lidi kliknou, protože se většinou zobrazují relevantní odkazy...
4. celý web je moc složitý a řekl bych že barevně nesladění...
"V jednoduchosti spočívá síla"...
5. bílé pozadí, web přes celou stránku, ne doprostřed...máš tam celkem hodně tagů div...a když už chceš aby to uspělo, tak by to chtělo pestré barvy...
6. být tebou, tak od toho jdu pryč...
důvody?
- free hosting: málo místa
- konkurence: strašně velká
- údržba/aktualizace: alespoň 1x denně, což je bez administrace celkem problém
centrofix
Profil
Dík moc drasha....dost jsi mi pomohl ;) ....máš pravdu, bez administrace to je k ničemu....:-((
kletely
Profil
centrofix
tu reklamu by si mohol trocha zakomponovať farebne lebo ta biela sa tam moc nehodí
Chamurappi
Profil
Reaguji na drashu:
Nic z toho, na co u tohoto webu upozorňuje seo-servis.cz, nesouvisí s optimalizací pro vyhledávače.

Reaguji na centrofixe:
Menu je zbytečně ve flashi, nelíbí se mi ta kulatá věc na pozadí. Proč má obsahový sloupec fixní výšku? Uživatelé nemají rádi zbytečné posuvníky.
drasha
Profil
Chamurappi
:) Souhlas, ale ten dodatek byl myšlen tak, že na tom webu jsou chyby, které také ukazuje seo-servis...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0