Autor Zpráva
Petr Kratina
Profil *
Prosím ohodnoťtě stránku:

www.penzion-akron.tk

Zatím chybí obrázky a vícejazyčná verze, to dodělám později. Stránky jsem designoval pro FireFox, ale jsou tam úpravy pro bezproblémový chod i v IE (tam ale stránky nevypadají 100% tak jak by měly)...

Díky všem co přispějí!
Meldo
Profil
super design. pozeram v opere a nadhera. fakt dobra robota. mozno by to chcelo len troska vyraznejsie menu napr. tucne pismo. inak nieje co vytknut.
Kráťa
Profil
Je to bezva. Pouze by to možná chtělo odlišit odkazy od ostatního textu, aby návštěvník nemusel jezdit myší po stránce. Co je udělat třeba #800000 ?
Šlaha
Profil
Hodně pěkné! Jenom u vlaječek napiš alty. A zvýraznit odkazy.
Pachollini
Profil
1) Vyhodil bych to z toho framu - ty stránky to dost kazí!
2) Texty působí dojmem homogenní hmoty, která člověka neláká ke čtení. Udělal bych tam nějaké podnadpisy, zvýraznění, seznamy a tak.
3) Seznamy bych udělal pomocí <ul><li>, ne pomocí pomlček.
4) Ten nápis, že je to pro FF bych vyhodil.
5) Chtělo by to nějaké fotky, interiér i exteriér, pouhé texty lidi nepřesvědčí.
6) Tmavě hnědá na světlehnědé se nečte nijak skvěle - možná bych to trošku zkontrastnil.
FantomX1
Profil
Mne osobne sa pri kazdom kliknuti na nejaky odkaz rozroluje cele menu penzion a potom nasledne zmizne. Je to dost rusive. Podla mna je to tym ze to nema na zaciatku nastavenu vlastnost display:none len pomocou css stylou ale nastavujes ju neskor pomocou javascriptu ci uz pri onLoad alebo pri vykreslovani menu penzion.
SuE
Profil
pěkné, příjemné ladění
ale určitě obrázek penzionu už na úvodní stránku někam do textu, u pokojů taky, ať to láká na první pohled a nemusí se nikam klikat
lidi většinou jdou do nějaké galerie obrázků, až když už je to více zajímá
MissCroft
Profil
Vše co řekli předtím je pravda a ještě si myslím, že ten obsah by měl být více odsazen od vrchního titulního obrázku.
Martin_R
Profil
Velni pěkné stránečky. Akorát se mi moc nelíbí ten rozpitý nápis v logu.
ooze
Profil *
Stránky jsou pěkné, ale na můj vkus trochu temná. Skoro bych se tam bál jet, aby mě tam nevysál nějaký upír ... :-)

OOZE
Pepee
Profil
no ty frejmy mi tam nepříjdou jako to pravý vořechový... no a vlaječky se šoupou v závislosti na velikosti písma takže lítaj sem tam...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0