Autor Zpráva
MHDmartin
Profil *
Ohodnoťte prosím moje stránky - www.mhdmartin.net
r0me0
Profil
žádná grafika
chybí patička
chybí klikací logo
např. zde se nezobrazí obrázky
Měsíček
Profil
1.) Vycentrované písmo se mi v obsahu nelíbí co ho tak spíše strukturovat?
2.) Červený hover je pro oči trochu moc .. změň ho.
3.) Při najetí na ty dvě položky v hlavičce se text nehezky posune, proč?
4.) Postrádám klikací hlavičku.
5.) Plno zbytečných META tagů.
6.) Tohle je co?

<style type="text/css">
<!--
.styl1 {font-size: 16px}
-->
</style>


co to tak třeba dát jinde? (externí styly tam máš tak proč to nedáš do toho?).
7.) Pročpak používáš NET zápisy? (<br />)

atd ... atd ...

Jinak kdybych měl ohodnotit vzhled .. tak je na tom velmi špatně, kód je dělán zbytečně složitě na mnoha místech by se dalo ušetřit, jinak co se týče obsahu ten nemám čas kontrolovat, ale přitom jak jsem to letmo proběhl tak se to docela dá (až na ty zatím nedodělané sekce).
vertigo4
Profil
MHDmartin
divím se, že tu ještě nebyl zkritizován tabulkový layout...
Jan Tvrdík
Profil
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">
To co leze s FP bude vždycky problémové
drasha
Profil
Skoro všichni koukáte na kód...no, ale když se zaměříte na účel stránky .. pro uživatele (nehledí na kód ale na funkčnost)..
uživatelské prostředí, použitelnost a další..
doporučení
Takové věci přenech raději odborníkům...
majo01
Profil *
pravdu povediac nula bodou, dufam ze to len robis z vlastnej iniciatyvi a nie ako zakazku martinskej mhd. Lebo osobne som z MT ale musim povedat ze to by bola hamba taka stranka. AK by si chcel mozem ti stym pomoct a spravit stoho nieco dobre. :-)
MHDmartin
Profil
Takže skoro všetko som už upravil. Zatiaľ som vycentrovný text nechal aj červený hover menu. Tabuľkový layout momentálne prerábam. Inak stránka nie je tvorená vo Front Page - je to pozostatok z minulej verzie stránky. Inak je to neoficiálna stránka. ďakujem za kritiku.
ujco
Profil *
Je to hruza
drasha
Profil
kdyz tam prijdu jako uzivatel, tak mi nic upravenyho nepride...to prostredi pusobi "negativne" ...
dej tam uplně jiny barvy...černou dej na text...jinak treba graficky nějak zplacej modrou, bilou, zelenou ... ale tak aby to vypadalo :)
jinak jak už sem řekl...být tebou, kouknu na nabídky: Vytvořím webové stránky...
MHDmartin
Profil
drasha: Vyzerá to teraz lepšie?
Měsíček
Profil
ano
drasha
Profil
lepší to je, ale furt to není ono...
to logo nahoře udělej černým pismem, plným,kurzívou - žádné tečkování...pozadí loga bílé
pozadí menu něco podobného jako - #F08500- písmo bílé...a:hover pozadí bílé, písmo černé
text pozadí bílé ... a ta adresa nahoře "gray"...
takhle ten web má zase "uvadlé" barvy...když to všechno hezky sladíš(barevně), tak se mi to bude líbit..
když ti to nepůjde, tak si stáhni nějakou hezkou šablonu ... www.oswd.org
popřipadně bych ti to klidně za reklamu (nebo menší poplatek) udělal já :) viz. www.czewe.net
MHDmartin
Profil
Je to už lepšie?
drasha
Profil
o hodně...ale jeste zmen tu barvu na pozadí .. bud na bílou nebo na tmavší černou..ale ne uplně černou..
ax123
Profil
zkus si ještě pohrát s tím pozadím
Mistr
Profil
MHDmartin
Je to už lepšie?
(1) Nepodtrhávej text, který není odkazem. Viz www.mhdmartin.net či Novinky na stránke
(2) Proč je text Stránka o optimalizácii MHD Martin. Nájdete tu všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť. vystředěn, když ostatní je zarovnáno k levému okraji?
(3) Reklamu v pravém sloupečku bych horizontálně vycentroval.
MHDmartin
Profil
Už som to upravil. Ďakujem za rady a kritiku.
Mistr
Profil
MHDmartin
Už som to upravil.
Psal jsem horizontálně, nikoliv vertikálně. Předně o to horizontální vycentrování mi šlo.

Ďakujem za rady a kritiku.
Není zač.
MHDmartin
Profil
Mistr: aha, pomýlil som sa - už to je vycentrované.
Mistr
Profil
MHDmartin
Vhodné by bylo ještě dotvořit logo. Nabízí se třeba fotografie dopravních prostředků v Martině, k tomu obrázek tamní jízdenky apod.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0