Autor Zpráva
Matty
Profil
Prosím o zhodnocení designu mého portfolia http://www.matthew.php5.cz/. Grafika je poměrně velká, ale snažil jsem se o co nejmenší velikost.
Railbot
Profil
Jak říkáš, grafika je opravdu datově náročná. Určitě by si šlo s tím ještě pohrát. Pane webdesignére. Pozadí webu je dělané pro fixní výšku. Co až bude obsah delší? Nebo při zvětšení písma?
Matty
Profil
Obsah může být delší v referencích - tam to vyřeším stránkováním.
shaggy
Profil
Ja sa len opýtam, keďže som sem dával nedávno hodnotiť svoju stránku - http://www.johnnycash.sk/ - vysvetli mi, prečo je tvoja stránka "dátovo náročnejšia" ako moja? Však tam nie je takmer žiadna grafika... jedno pozadie (pattern), vrch papiera, stred papiera (pattern), spodok papiera... lenže to by si to musel takto rozrezať, máš to veľmi zle navrhnuté, nasekané...
Prečo máš menu v pozadí a potom to vkladáš ešte ako jednotlivé obrázky, cez IMG tagy? Tak sa to nerobí. A tá ceruzka (tužka) v pätičke je veľmi, veľmi zlá (okúsaná, rozmazaná).
yFang
Profil
Matty
Ještě bych to ošetřil pro vypnuté obrázky - nastavil bych barvu pozadí zhruba odpovídající obrázkům. Také bych uvítal hover u menu.
Kód by potřeboval více sémantiky, tagy <hX> a <menu> asi neznáš, co.
kvok
Profil *
Při rozlišení 1440x900 nebo 1280x1024 je vpravo honě volné ho místa.Můžeš si to zkusit třeba na http://www.em-design.cz/shop/pages-wwwresize/.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0