Autor Zpráva
Breezy New Media
Profil *
Po dlouhé, čtyřdenní odmlce vám přinášíme zase nějaký výtvor zdarma :-) Předešlá šablona Pointspace vzbudila na zahraničních serverech velkou pozornost, bude tomu tak i s DeepBlue?




- podmínkou dalšího užití je ponechání zpětného odkazu a označení autora v patiččce webu

- šablonu je možné dálě šířit, ale jen v původní podobě

- kromě těchto podmínek s ní můžete vyvádět psí kusy :-)



Sosáčkama sosáme na: http://www.breezy.cz/reference/webove-sablony-zdarma/deep-blue


Radek
Dero
Profil
Jednoduché, působivé.

Rozhodně z toho (nej)lepšího, co lze využívat zdarma. Věřím, že ohlas bude značný.
Zdeněk Košťál
Profil
Je to velice dobrá práce. Nebýt v tomto oboru zainteresován tak ji beru hned :-).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Breezy New Media:
1) Když v Exploreru napíšu do hledacího políčka dlouhý text, ujíždí jeho pozadí.
2) Při zvětšeném písmu vidím v patičce část obrázku, která se má zjevovat až při najetí.
3) Při zmenšeném písmu se kousek onoho obrázku ořezává.
4) „<input type="submit" value="" title="Search" class="submit" />“ — nebylo by lepší použít něco nezávislého na zapnutých stylech a obrázcích? Třeba <input type="image">?
5) „<a href="#view">“ — tento odkaz míří na <div>, v němž ale sám je, což nemusí vést k žádanému efektu.
6) Hlasové čtečky dolní odkazy v „#accessible components“ pravděpodobně nepřečtou, protože jsou v <ul class="hidden"> s display: none. Pro koho jsou tedy určené?
7) Menu patří do <menu>.
8) Odkazy s class="active" v obou menu jsou moc nenápadně odlišené od zbytku. Na první pohled mi nebylo jasné, že tak nepatrné odlišení je záměr.
9) Obrázek v hlavičce mi připomíná jistého mobilního operátora, a možná i proto mi vůbec nesedne ke zbytku grafiky. Kostky ledu na koberci…

Jinak je to pěkný výtvor.
Railbot
Profil
Inspirace a snaha napodobit styl Nuvia je více než zřejmá.
Breezy New Media
Profil *
Ahoj "Webaři" :-)

díky za Vaše rychlé reakce - především dík Chamurappimu za jeho detailní prozkoumání a tipy na zlepšení - věřím, že příště už ten seznam "připomínek" bude dosti pokrácený :-)


Šablony zdarma nejsou samozřejmě objev Nuvia, přesto musím přiznat, že nás i přes naše dřívější nápady až Nuvio inspirovalo k akci, tak uvidíme jak se "dodávka" kvalitních šablon bude vyvíjet do budoucna :-)

Radek
Railbot
Profil
Breezy New Media
Neměl jsem na mysli nápad šablon zdarma, na to nikdo ani Nuvio samozřejmě nevlastní patent. Myšlen byl grafický styl, který je velice podobný.
Breezy New Media
Profil *
Railbot
Ahoj,

děláme čistý design, to bude ta podobnost .-) Jinak bystré oko pozná, že využíváme jiných principů k realizaci layoutů. Mimochodem čistý styl grafiky je patrný z referencí už dva roky zpět. Tohle je jinak zajímavé, kulantní téma, doporučuji:

http://designchat.cz/comments.php?DiscussionID=5&page=1#Item_0

díky a prima den
Radek
Railbot
Profil
Breezy New Media
Některé prvky zrovna na této šabloně mi přijde až moc podobné, ale to necháme být, třeba se pletu. Každopádně vaše práce jsou velmi pěkné, o tom bez debat :)
Ludivitto
Profil
Breezy New Media

Zdravím Radku,

proč jste něco takového nedodali "tenkrát" nám? ;)

Pěkné, pěkné.
Breezy New Media
Profil *
Ludivitto

Ahoj,


předem díky za pozitivní hodnocení! Tvoje reakce z minula na zaslanou šablonu mi přišla hodně "striktní" něco ve smyslu takhle to udělejte.... I když některé věci tam byly oprávněné, tak jsme dali přednost projevu svobodné vůle :-)

Ono hodně 3px alchymií se vyjasní až HTML sazbou, kde se to tluče natvrdo v jednotkách. Ale to nemá smysl retrospektivně řešit. Třeba budeme mít ještě možnost na nějakém společném projektu zapracovat, člověk nikdy neví :-) Mimochodem ona šablona našla využítí na Mácháči :-) http://www.machovo-jezero-koupani.cz/


zajímavej víkend Luďku :-)

Radek

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0