Autor Zpráva
Petr Němec
Profil *
zdravím, jsem vyloženě amatér a dělám stránky pro naši hudební skupinu...
klikací nabídku jsem vytvářel pomocí cofeecup java creatoru ale zatím mi připadá celkem v pohodě... testoval jsem to zatím jen pro IE... jestli máte někdo nějakej dobrej typ jak obecně optimalizovat i pro ostatní prohlížeče tak jej s radostí přivítám...

Odkaz
Díky za názory
Taps
Profil
Petr Němec
celé bych to vystředil...ono by možná bylo lepší dát stránku k hodnocení až bude kompletní...
LKdreamer
Profil
keby nenapises ,ze je to hudobna skupina tak na to pri pohlade na web nepridem..
Manq
Profil
klikací nabídku jsem vytvářel pomocí cofeecup java creatoru ale zatím mi připadá celkem v pohodě
Mně ten šestisetřádkový script v pohodě nepřipadá.
vertigo4
Profil
Petr Němec
hh tak misto java cratoru si pořid spiš css creator, v tom by to bylo mnohem lehčí a kratší :DDD

jinak nevím, proč máš skript mimo html
shaggy
Profil
Až potom ako som si zmenšil okno prehliadača som pochopil...
Na mojom rozšírení (1680x1050) ti hádže obsah vedľa hlavičky, takže stránka vyzerá veľmi divne.
Mám hlavičku s menu, vedľa toho obsah a zbytok obrazovky je prázdny, oprav to.
Jan Tvrdík
Profil
Kdyby jsi nenapsal, že je tam menu, tak bych o něm ani nevěděl, protože v Opere (9.5) se nezobrazí. Jinak musím pochválit pěkné logo.
Petr Němec
Profil *
OK, vystředím, obsah (iframe) zakotvím napevno, ale upřímě s tím šestisetřádkovým scriptem vidím problém jen se zobrazováním v opeře (teda snad to všude jinde funguje, musím na to mrknout)... na načítání by ty vliv mít nemělo (taky doufám) a připadlo mi to jako nejjednodušší varianta jak to menu udělat... jestli mátě někdo nějakej rozumnej typ, tak ho moc přivítám (na css creator mrkni - díky)

zatím díky moc
Manq
Profil
jestli mátě někdo nějakej rozumnej typ, tak ho moc přivítám
Třeba pomocí CSS a behavioru. http://css.interval.cz/clanky/vysouvaci-menu-rozcestnik/
Tomasss
Profil *
Nerozumím dvěma věcem

Proč je tam toto?
<meta name="keywords" content="ubytování kuštát, kuštát, .... , ski olešnice na mroavě


A co přesně dělá toto?
var ThisTp=AcrssFrms&&this.Level==1&&FirstLineHorizontal?0:Nav4?this.Conta iner.top:parseInt(this.Container.style.top);
Petr Němec
Profil *
Odpovědi jsou poměrně prozaické: to s tím obsahem stránky je ještě nezměněno z původního souboru z kterého jsem přeukládal... změním =)

a to co dělá var ThisTp=Acrss.... to tedy uplně přesně nevím... když jsem to teď procházel tak jsem to ve zdrojáku nenašel, ale myslím, že je to součástí kódu vygenerovaného cofeecup xhtml menu creatoru...

Jinak díky moc za tip od Manqa... vypadá to dobře... mrknu na to...

Díky
drasha
Profil
když jsem najížděl na menu, tak mi to připadalo jako obyčejný text, což se divím, že tu nikdo nevzpoměl onen kurzor myši...ten bych změnil v každém případě..jinak mi tam nic nevadí, protože si říkám, že je to pro obyčejné uživatele a ne pro mě..ale kdybys to chtěl dát to nějaký soutěže :D tak jak říkal manq a ten proužek za tím menu bych rozšířil, aby se do něj menu vlezlo a border z menu bych odstranil...takhle to vypadá, že to menu je vykousnutý z toho proužku...
Nox
Profil
Velmi slabé bohužel:
1) Grafika nesedí k tématu, její kvalita je nízká (plus pruh pod menu mimo obsah, obsah roluje přes něj)
2) Iframe sám o sobě, ještě definovaný tak nesmyslně krátký, při 1024px na výšku tam je stejně rolovací lišta a není nic vidět
3) Nelíbí se mi font
4) Věty začínají malým písmenem, težko rozlišitelný rozdíl mezi mezerou za odstavcem a mezi řádky
5) Co to znamená ty keywords?
6) Žádné css..něco tam nalinkováno je, ale všude jsou tam příšernosti typu:
<span style="position: absolute; top:40px; left: 60px">Vítejte</span>
7) Ten skript je hrůza, něco takového lze jednoduše udělat přes css (http://www.stunicholls.myby.co.uk/menus/index.html)
Petr Nemec
Profil
Prosím help...

potřebuji toto téma vymazat... v nápovědě jsem se nedočetl jak nato???
tiso
Profil
Petr Nemec - mal si napísať: Poprosím zmmmazať túto tému. Ďakujem.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petra Nemce:
Zamítá se, neuvedl jsi pádný důvod.
Petr Nemec
Profil
Chamurappi
Pádný důvod je vyskakování na google při hledání slovního spojení *** band.

Prosím ještě jednou o smazání.

Předem díky.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petra Nemce:
Jsem proti smazání věcných příspěvků jen kvůli vyhledávači.
Stačí vlákno přejmenovat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0