Autor Zpráva
Ice
Profil
Ahoj, po delší době sem dávám něco na kritiku, tak díky za reakce. www.harmonie-nabytek.cz
tKej
Profil
Velice pěkná práce, možná bych změnil ten červený proužek nahoře, v tom skvěle uhlazeném desingu mi trochu nesedí, ale jinak perfektní...
kytara1
Profil *
Pěkný, akorát Zakázková výroba a Přijďte se podívat ti leze do sebe mám IE7. Jinak jednoduchý čistý vzhled.
Ice
Profil
kytara1
jj asi mas o stupen vetsi pismo nastaveny v IE7, je tam slabina, ale vzhledem k poctu uzivatelu co vedi jak nastavit pismo....
Mistr
Profil
Ice
(1) Políčko Pro kuchyně do harmonie. vypadá jako tlačítko.
(2) V levém sloupečku bych vložil mezeru před časový údaj u otevírací doby.
(3) V horní liště mám dojem, že se po klepnutí na Jste zde dostanu na titulní stránku (je to první položka, hned za ní je trojúhelníček...) Ovšem není tomu tak. Proto bych yvrazil ten trojúhelníček před Úvodní stránka.
(4) Patičku bych udělal průběžnou pod celou stránkou, nikoliv jen vpravo.
Romanticka
Profil
pškný me se to lbi....
Venca V
Profil
Celkově myslím velmi pěkné, jen bych změnil hover na menu, to poskakování textu, když se přesouvá šipka je takové.... zvláštní, rušivé.
luboš
Profil *
menu leze přes box pod ním... měl jsem teda omylem nastavenou defaultní velikost písma 20, se 16 je to OK, ale myslím že bys to měl nějak ošetřit pro lidi co si zvětšují písmo, není to pak čitelný... jinak se mi ten design moc líbí, je přehledný... akorát bych se ještě zamyslel nad hoverem menu, divně to přeskakuje a navíc když je ta šipkana pravém okraji, skoro bych čekal vysouvací menu. jinak je to opravdu pěkný, hodnotím 85% kvůli těm dvěma malým chybičkám. =)
Railbot
Profil
Při ctrl++ se nabídka vlevo rozsype.
Pro kontakt a adresu existuje <address>
Ohledně SEO a on-page faktorů, jsou voleny špatné nadpisy.
Nox
Profil
Grafika mi nesedí k tématu, celkově ujde, trochu chaotická kompozice prvkův horní části
<li class=""> ?
Ice
Profil
Nox
V cem chaotická kompozice?

<li class=""> ? RS ma na svedomi. Nicmene to neni zadna chyba a kazdy prohlizec to vezme a zobrazi spravne.
Nox
Profil
Přijde mi tak zarovnání jednotlivých částí (logo, obrázek,motto...)
---
Chyba to není, no...
koumi
Profil
V menu to pohybování textu při hoveru je dosti nepříjemné...určitě by se dal vymyslet i jednodušší a hlavně méně odskakující hover.
Ice
Profil
koumi
vzhledem ke značné opakující se poznámce je to odstraněno. Teď by to již mělo být ok.

Mistr
(1) Políčko Pro kuchyně do harmonie. vypadá jako tlačítko. - je to zvýrazněný slogan. Ok, ale nic s tím nenadělám
(2) V levém sloupečku bych vložil mezeru před časový údaj u otevírací doby. - ok přidána
(4) Patičku bych udělal průběžnou pod celou stránkou, nikoliv jen vpravo. - jen pokus o změnu designu patičky. Skoro nikdo si toho nevšimne a aji to bylo v původním grafickém návrhu. Jak se říká, je jen do počtu.

Jinak díky za poznámky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0