Autor Zpráva
taltos
Profil *
Zdravím prosím o zhodnocení pro zatím pouze obrázkového návrhu grafiky jednoho katalogu sprostředkovávajícího ubytování na chatách chalupách a podobně. Ještě je tam několik nevyladěných částí ale jde i o celkový koncept, přehlednost atd. Nešetřete mě :)

Předem díky.

http://www.s.g.cz/bryksa/obr/sch.html
Taps
Profil
taltos
přidal bych patičku, to zelené písmo mi přijde nečitelné
koumi
Profil
Ehm, ty obrázky na mě působí dosti rozházeně, hover v menu je doopravdy nevhodný (obrat barevného přechodu u tohoto příkladu je fakt nepodařený), stačilo by třeba jemné ztmavnutí. No, některé prvky na mě designově působí perfektně (např.: vyhleávání vpravo), ale hodně jichtam je nepovedených. Možná až by byl celý web komplet hotový, mohlo by to vypadat jinak a třeba i lépe :-)
Shadowwolf
Profil
asi jako koumi, některé části jsou dost dobré ... takže jako kostra ok, jinak hover bych řešil jen nějakým hodně lehkým efektem, ta tráva nahoře je děs běs, chce to patičku, box s názvem chalupy nad fotkou bych dal pod ní a ne tak výrazně a plasticky, chalupa týdne je zbytečně výrazná ... pod fotkami by mohly být stíny.
Prostě je to pěkné, včetně kombinace barev, ale chce to dotáhnout:-))).
Inpocasi
Profil
Barevné sladění je dobré, chybí texty, AKCE (červená) narušuje celkový dojem, chalupa týdne - jiný font, chybí patička
taltos
Profil *
Shadowwolf
Díky za připomínky. Co bys navrhoval místo té trávy v hlavičce?
Předem díky za odpověď.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0