Autor Zpráva
psenik
Profil *
Síťujte.net - Internetový magazín o telekomunikacích, sítích, Linuxu, Tuningu a všem ostatním okolo IT..
Railbot
Profil
To je reklama nebo žádost o ohodnocení?
psenik
Profil *
omlouvám se... je to žádost o hodnocení... Tak se do toho opřete.. a nešetřete mě..
Mistr
Profil
psenik
(1) Nadpisky článků jsou obrovské, takové "humpolácké", aniž bych měl něco proti Hliníkově působišti.
(2) Co to je za datum: napsáno: 2008-02-24? Web pro české prostředí si žádá uvádění data ve formátu běžném v České republice.
(3) Chybou je neustále totožný titulek (tag TITLE v části HEAD).
(4) V menu nevidím, do které jeho části patří právě prohlížená stránka.
(5) Proč je v levém menu text článků: 110 odkazem? Alespoň se tak vizuálně chová.
(6) Nač je ve stránce Články na přání nadpisek stránky až v pravé části hlavního sloupce?
(7) Vlevo v hlavním sloupci ve stránce Články na přání uvádíš tři kategorie (navrhnuto, potvrzeno, zpracováno). Proč má pak řada článků status přijato?
psenik
Profil *
ty poslední dve chyby jsem považoval za nedůležité tak jsem je prozatím odsuul, ale vypadá to že jsou důležitější než se zdá. díky moc za kritiku.. uvítal bych toho kldině vííc!!!
drasha
Profil
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=windows-1250">
přepiš na
<meta http-equiv="content-type" content="text/html; charset=urf-8">
někde ti místo Š nebo Ž skáčou otazníčky..
quinux
Profil
psenik
1) horní menu - bílý text na světlemodrém pozadí je dost nečitelný
2) "Home", "Download" - piš česky má-li to být web pro české uživatele
3) čím širší bude mít člověk monitor tím dál bude mít odkazy na RSS a "nahoru", a naopak při rozlišení 800x600 se mu tyto odkazy připletou do obsahu
4) odkaz do administrace bych nezveřejňoval a nebo přinejmenším jej neumísťoval tak na oči
psenik
Profil *
quinux
Já mám 22" wide monitor a naky ze je to daleko od sebe mi nestve a kdyz se podivas na programujte.com, tak tam mají layout širokej 950px + ty postraní panely. ja mam 750px + postraní panely a neznám už nikoho kdo by používal rozlišení 800x600px...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0