Autor Zpráva
Rokka
Profil
Ahoj, prosím o vypíchnutí nedostatků jak po grafické tak i po koderské stránce. Předem děkuji.

www.reklamka.kvalitne.cz
Richi
Profil
"profilu firmy působící v oblasti reklamy a grafického designu již 12 let."

a to nemáte na svojí doménu? nevím jakostatní ale já bych si nic u firmy co má domenu na freewebhostingu neobjednal :-)
wendys
Profil
asi mas pravdu, ale zase kolik potencialnich zakazniku tohle zajima? kde maji domenu.....
Venca V
Profil
Vyjádřit se můžu tak k první stránce, ostatní je flash (celkem pěknej). Grafické provedení je minimalistické, ale to neznamená, že by to bylo špatné...jen asi "mimo hlavní proud". A teď ke kódu a použitelnosti:
1/ velikosti písma v px??? fuj...
2/jestli NÁHODOU ten bod jedna není kvůli tomu, že při zvětšení písma už o jeden stupeň se to rozpadá?
3/prasárna plná řádkových zlomů a pevných mezer k docílení nedocílitelného, tj. stále stejného vzhledu ve všech prohlížečích
4/zbytek kódu klasicky "předivovaný, nic moc
5/nepobral jsem prázdný div s horním paddingem 2000px.... když už chceš skrývat reklamu webzdarma, jde to i jinak, bez dloooouhatánské rolovací lišty
6/když je celá zbývající (a hlavně zásadní) část prezentace ve flashi, proč rovnou neuděláš i vstupní stránku flashovou? Vyhnul by ses výše zmíněným prasárnám, a měl bys to všude stejné...

Howgh.
Rokka
Profil
vlastne uz 13 let. Zatim nechceme kupovat hosting a domenu kdyz jeste nemame kompletni web hotovy. Takhle by to akorat stalo.

Venco, navrhujes nejake lepsi reseni. Jak zachovat spravny vzheld pro zvetsovani pisma? Jak se vyhnout mezeram a radkovym zlomum? Reklamy se zbavit nechci. To bych pak nemohl mit hosting u wz.cz takze ho jednoduse posunu dolu. Chtel jsem si to zkusit v html.
shaggy
Profil
Rokka
reklamka by mala vedieť, že imidž je veľmi dôležitý.
Pre mňa firma s 13 ročnou tradíciou, ktorá nemá na vlastný hosting sa nerovná dobrému imidžu. JA som študent a mám zaplatené dva hostingy, to ste až tak veľmi neúspešní, že si nemôžete dovoliť aspoň jeden (a tie "kecy" o tom, že ho chcete zaplatiť, až keď bude stránka hotová - to si nechajte, to je výhovorka).

Hodnotenie stránky - úvodná stránka - absolútna zbytočnosť!
Uvedomuješ si, že crawler sa dostane iba na tú úvodnú stránku? Pretože odkaz na web je robený cez javascript. Čiže nečakaj žiaden zázrak, vaša stránka bude niekde na x-tej stránke v googli (v sezname), keďže kód je otrasný, žiadne kľúčové slová... nič, čo by pomohlo tej stránke v lepšom umiestnení.
A tú flashovu stránku nebudem hodnotiť, mám 10mbit ale išlo to tak pomaly, že som to vzdal.
Joker
Profil
Rokka
Ahoj, prosím o vypíchnutí nedostatků jak po grafické tak i po koderské stránce.
Hodnocení grafiky přenechám jiným, tak jenom co do zpracování- vstupní stránka:
- <br>&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;(...) Fuj.
- Některé HTML prvky jsou tam úplně zbytečné
- Když pominu formulář, omezují se použité prvky na odkaz, obrázek a <div>. Proč na celé stránce není například vůbec žádný nadpis nebo odstavec?
- Za obsahem následuje strašně dlouhý (přes několik obrazovek) kus prázdného pozadí a potom reklama WZ. K čemu to je dobré?
- Mají-li to být stránky firmy, jaktože tam chybí základní informace o firmě? Věci jako adresa firmy, kontaktní e-mail a telefon beru jako prakticky povinné údaje. Jestli jde jen o návrh a obsah je "výplňový", tuhle poznámku škrtněte.

Zbytek webu:
- Flash bez alternativního obsahu
- z nějakého důvodu to v Opeře nefunguje vůbec.
- V Internet Exploreru mi to otevře Flash přes celou obrazovku bez nějakých ovládacích prvků prohlížeče, což hodnotím vysoce negativně.
Joker
Profil
shaggy
Uvedomuješ si, že crawler sa dostane iba na tú úvodnú stránku? Pretože odkaz na web je robený cez javascript.
Ani pak by si crawler na tom zbytku moc nevzal, jelikož je to celé Flash.
shaggy
Profil
Joker
Áno, to máš pravdu, ale čakal som, že tam majú aj nejakú html alterantívu (nepozeral som to, keďže ma ten pomalý flash znechutil natoľko, že som to zavrel).
Ale ako vidím (čo píšeš), alternatívny obsah tam nie je, takže je to naozaj jedno.
Rokka
Profil
Shaggy, jaky mas pripojeni, ten obrazek co se nacita ma asi 120kb to neni zas tak moc ne? Diky za kritiku, pokusim se dle rad, zlepsit.
Gekon
Profil
Rokka
Shaggy, jaky mas pripojeni


Shaggy psal:A tú flashovu stránku nebudem hodnotiť, mám 10mbit ale išlo to tak pomaly, že som to vzdal.
Měsíček
Profil
Mě se to načetlo do sekundy a to mám 2mbit ;)
shaggy
Profil
Keďže je to na kvalitne.cz - tak je pochopiteľné, že to vtedy išlo asi pomalšie, tam to nejde nikdy rýchlo. Pár sekúnd som čakal na načítanie flashu a potom sa tam začalo pomaličky objavovať "reklamka" (alebo také niečo), tak už som na to nemal nervy a vypol som to.

Rokka
s obrázkom som problém nemal, ja som písal o tej flashovej stránke, ktorá v spojení s neuveriteľne pomalým hostingom a pomalosťou tej animácie má u impulzívnych ľudí ako som ja za následok, že to zatvoria. A to patrím k tým, čo majú rýchlejšie pripojenie, čo urobí nejaký človek z dediny, kde majú zdielanú mikrovlnku s pár sto kbps?
Rokka
Profil
:D to mas recht shaggy, tak trochu by to zrychlit chtelo nebo aspon vice upoutat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0