Autor Zpráva
6xx
Profil *
http://c-765.wz.cz/ - co vy na to? Už je mam poměrně dlouhou dobu, ale teprve teď mi napadlo zjistit co na to ostatní :)
A taky bych potřeboval poradit s reklamou: Co mam dělat s tim aby se mi reklama vpravo takhle neroztahovala (způsobuje to myslim reklama wz)
6xx
Profil *
ještě jedno věc-nevíte v čem může být chyba, že v IE se mi nekorektně zobrazují parametry atp.? ještě nedávno mi to šlo, pak jsem udělal nějakou úpravu a tohle... bohužel nevim jakou :(
ronnie
Profil
A muj foťák už má vlastní stránky:))
Takže několik málo poznámek...písmo v menu je příliš malé, zvětši hi minimálně 2x, spodní posuvník tam nemá co dělat, použvej bezpatkové písmo, odkazy neotvírej do nového okna, chtělo by to nějaké odsazení od obsahu stránky (padding)...to je základ
6xx
Profil *
pravě s tim posuvníkem mam problém, způsobuje ho ta reklama vpravo a nevim co s tim
Glacier
Profil
Proč máš tam máš proboha pokaždé to border=0 ?! Dej to do CSS
flz
Profil
mne sa ten pravy panel reklama otvara... takto:

6xx
Profil *
Glacier: jestli myslíš v novinkach tak mi to takhle vyhovuje a už nemam nervy dávat i tohle do CSS, navic spravuju i další stránky...navíc je to asi jediná non-CSS věc na stránkách (ještě parametry ale to je verze stažená z ofic. stránek olympusu prakticky bez úprav a formuláře, protože jsem měl pořád problémy se zobrazením v IE)
flz: no vidíš, tohle (a to už se opakuju) mě pěkně s*re, protože nevim co s tim, všimnul jsem si že to zpusobuje rámeček od reklamy wz, ale v javascriptu neumim, takže bez pomoci to neopravim
6xx
Profil *
tak tu reklamu jsem vyřešil pomocí iframe, je to sice dost těžkopádné ale lepší něco než nic ;)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0