Autor Zpráva
infinity
Profil *
Dobrý den,

prosím o objektivní kritiku.

http://www.digital-security.cz

Grafiku jsem nedělal já, jedná se o css šablonu.
Postupně web předělávám k obrazu svému, zatím po zdrojové stránce, na grafické úpravy přišel čas teď.

Byl bych rád, za jakékoliv názory, ohledně velikosti textu, barvy, přehlednosti a tak dále.

Díky moc :P
shaggy
Profil
Ešteže si napísal, že si grafiku nerobil ty, pretože mi je táto šablóna dobre známa (svojho času ho používal jeden detský hosting... pozdravujem jedného tunajšieho člena).
Čo teda na tom chceš hodnotiť? Grafika nie je tvoja, kód je tvoj, alebo ten bol súčasťou šablóny?
infinity
Profil *
shaggy: Sablona byla nevalidni xhtml, ja to prepsal do validniho html s prvky php :P
Je mi jasny, ze je asi blbost hodnotit cizi sablonu, ale ja s grafikou nejsem kamarad.

Chtel bych znas vas nazor na pomer obsah webu : grafika.

Jestli se to hodi, co napriklad predelat, jiny font, mezery mezi radky, jine barvy nebo tak.



S kodem nemam problemy, ale s grafickym citenim fakt ne :/
ninja
Profil
Web application penetration testing!

Dost lidi napadne uplne jina penetrace ;). Ale vazne, koho ma tento web oslovit? Protoze pokud nebude nastevnik administrator IT, jen tezko pochopi co vlastne delate a proc by to mel chtit.

Musite hodne zapracovat na textech a cleneni.
infinity
Profil *
ninja jak penetrace te napada?

Bezpecnost je opovrhovany pojem, nejsem tady, abych oslovoval bezne uzivatele.
Web je urcen pro administratory a pro lidi kolem IT, reklamu zajistuju v odbornych casopisech.

Jen bych byl rad, aby web pusobyl klidnym dojmem, aby zakaznika oslovil.
ninja
Profil
infinity: ty dva namackane dlouhe odstavce tezko nekoho oslovy. To je problem nekam napsat velkym pismem "Testovani bezpecnosti webovych stranek"?
infinity
Profil *
ninja a proc asi myslis, ze pisu sem? Aby jste mi rekli Vas nazor plus nejake navrhy ohledne usporadani textu atd.
Mistr
Profil
infinity
ninja a proc asi myslis, ze pisu sem?
Proč se hned na kolegu ninju tak utrháváš?

Jinak k Tvému webu:
(1) Absence klikacího loga.
(2) Proč jsou v patičce názvy jednotlivých kapitol psané s velkým pořátečním písmenem u všech jejich slov?
(3) Na stránce je naprosto nepřehledný systém menu. Vyskytují se tam hned čtyři.
(4) U menu nepoznám, kterou jeho položku si právě prohlížím.
(5) V patičce stejně graficky vypadají políčka, na něž kliknout lze, i políčka, na která kliknout nelze.
(6) Jednotlivým řádkům v textu dej vertikální mezery. Provzdušníš tím souvislý text. Ten je vhodné též rozdělit na menší oddíly. Jak už to zde zmiňoval kolega ninja.
(7) V patičce klepnu na "Kontakty" a objeví se mi stránka, na níž si mohu náhodou všimnout textu Ještě před tím, než si objednáte penetrační test (...). Jaký penetrační test? Já chtěl kontakty.
(8) Údaje o novinkách v administračním rozhraní enní třeba sdělovat běžný návštěvníkům. Těm je to úplně jedno.
(9) Při otevření stránky mi chybí nějaký její nadpis. Všude vidím jen výrazné červené Digital Security! A to jsem v článcích, aktualitách i jinde.
(10) Ve stránce "Kontakt" je spousta cizích slov a možných nastavení. Proč nemáš nikde vysvětleno, co která položka znamená?
vertigo4
Profil
infinity
hrůza
validniho html
do validního možná ale rozhodně ne semantického... kromě divu a spanu a pár strongů tam nemáš nic jinýho... <span class="titletext">Digital Security!</span> je opravdu vrchol
1) odstavec patří do <p>
2) nadpisy nepatří do <strong> či <span>ale <h1-h6> viz <span class="titletext">Digital Security!</span>
3) icq, mail by mohli být v <address>
Shadowwolf
Profil
ano je to freetemplate s odstraněným odkazem na autora ... před pár dny jsem si ji taky stáhnul pro jeden projekt v zárodku. Originál kód je prasárna první třídy a předělat ho dalo pěkně zabrat.

Nejen, že jsi to pořádně nepřekódoval, ale ještě se Ti povedlo zkazit původní grafiku ... takže bych doporučil si to vytisknout, uložit ty 3 obrázky, ze kterých se to skládá a začít pořádně kódovat od začátku!
Shadowwolf
Profil
... jo a vrátit tam odkaz na Hosting Columbia
infinity
Profil *
Shadowwolf: Tuhle sablonu jsem nasel asi na trech webech, pokazde byl jako autor psany nekdo jiny :/ A ten kod je prasarna, co si budem povidat. Ale prvne chci web rozbehnout po graficke a textove strance, zdrojaky muzu predelavat kdykoliv bez naruseni uzivatele.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0