Autor Zpráva
Skratch
Profil
Chtěl bych ohodnotit můj nejnovější výtvor - stránku http://k518.clanweb.cz. Jedná se o klanový web, není ještě dodělaný. Hodnoťte prosím spíše vzhled než pravopis, děkuji.
rkomoras
Profil
Je to docela dobrý ale patička je zbytečně vysoká a pod těma článkama by nemusel být ten šedý blok
Skratch
Profil
díky za nápad, šedý blok odstraněn, patička zmenšena.
koumi
Profil
Nadpisy článků (ty tmavě šedé) jsou podle mě moc velké...aji písmo. Aby si toho člověk všiml jako nadpisu nemusí to být tolik velké (dal bych je tak velké, jako ten "šedý blok" pod zprávou). Jinak stránky se mi líbí hodně, možná hodně jednoduché ale to vůbec není na škodu :-)
Mistr
Profil
Skratch
(1) V MSIE 6 SP 2 je menu až pod textem v hlavním sloupci.
(2) V menu nevidím, do jaké jeho části patří právě prohlížená stránka.
vertigo4
Profil
Skratch
no ty hnědé elipsy se mi nějak nelíbí a nahoře jsou osekané...

jinak nevím oč se jedná, nikde (nenašel jsem (kromě zdrojáku)) nevidím čeho to je vlastně klan..
dát úvodní stránce title Novinky | K518 mi přijde špatné, už jen z hlediska vyhledávačů...
bez obrázků se mi neobjeví v menu žádný hover
vertigo4
Profil
ještě že v IE6 jsou mezi bloky nějaké čáry...
Měsíček
Profil
I já přidám své postřehy ..

1.) Když chceš používat tag <menu> (což je dobře), neškodilo by přejít na "Transitional".
2.) V menu se při hoveru objeví šipečky, trochu mě, ale matou jsem zvyklý, že šipečka ještě vysunuje nabídku zde se nic takového logicky neděje, zůstal bych tedy jen u změně pozadí, ale šipečku bych odstranil.
3.) Trošku nepřehledně jsou promyšlena ohraničení, někde je to černě někde bíle, někdy tam ohraničení není vůbec, někdy šedě .. trochu bych to sjednotil, alespoň na dvě barvy (ovšem ne na čtyři).
4.) S hlavičkou bych si trochu pohrál, zdá se mi kostrbatá a vojáci takoví svrsklí.

Jinak se mi to líbí :)
koumi
Profil
Měsíček
2.) No, nevím jak ty, ale mě se ta šipečka líbí. Hlasuji pro ni.

Vertigo4)
Taky mě nebylo jasné, "vo co tady go???". Když tam přijdu poprvé, hodil by se mi nějaký nápis typu: "Klan Mr. Battle Beatle - závody želv" (to jest příklad)
Mistr
Profil
koumi
ad Měsíčkova dvojka:
Já bych se také přikláněl spíš k Měsíčkovu názoru. Ovšem je to pouze věc osobního dojmu. Tu šipku by možná bylo možné nahradit třeba nějakým kolečkem apod.
Skratch
Profil
takže to nově udělané jsem dal na novou adresu: http://skratch.yc.cz/jobs/K518/, tak to prosím porovnejte, zkoušel jsem vymazat ty chyby. Předělaná tam je pouze úvodní stránka, s ostatními jsem se zatím nechtěl obtěžovat.

koumi
nadpis u článků jsem zmenšil
Mistr
problém s IE6 jsem zatím nevyřešil, ale v menu je vidět aktuální položka
vertigo4
hlavičku jsem změnil. a přidal jsem tam oč se jedná, už by to mohlo být vidět. Dal jsem také jiný title a hover bez obrázků jsem vyřešil.
Měsíček
1) změnil jsem to, měl jsem akorát špatně adresu
2) šipečky jsem nakonec odstranil
3) udělal jsem ohraničení jen bíle a černě
4) vojáky jsem zatim nechal
Měsíček
Profil
Skratchi super :) jen ještě jedna připomínka:

V obsahu máš články (novinky), jsou ovšem ze spodu a vrchu na sebe moc nalepené nešel by alespoň malej margin?
Mistr
Profil
Skratch
Mám jen dojem nebo je to skutečnost, že text v menu K518 MENU je našikmo?
skratch
Profil *
Mistr
to je zvláštní, mě to přijde normální a taky to tak je
Měsíček
dobře nějaký margin tam dám
rkomoras
Profil
taková grafika v Gimpu, to chce asi znalost, co?
Skratch
Profil
taková grafika v Gimpu, to chce asi znalost, co?
cože?
rkomoras
Profil
Skratch
To je asi tim že v Gimpu moc nedělám..
Skratch
Profil
já sem nepochopil tu tvojí otázku
rkomoras
Profil
že už asi nějakou dobu děláš s Gimpem...ale neřeš to, chtěl jsem napsat, že na to, že je to dělaný v Gimpu je to pěkný...
Skratch
Profil
jo tak, já si myslel že ses ptal ironicky :) ale díky. Kdyžtak jsem se naučil pár věcí z http://www.gimp.org/tutorials/
vertigo4
Profil
rkomoras
musím, říct, že jsem si také myslel že je to ironie...:)
koumi
Profil
rkomoras
with vertigo4:
Jako čistá ironie to fakt znělo. ALe naštěstí se to vyjasnilo :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0