Autor Zpráva
Gugo
Profil
Dobýden,pánové mohli by jste mi zhodnotit můj první amaterský web co jsem si delal v editoru sám pro svoji živnost.Za připomínky díky.A prosím budte schovívaví jsem jen amater .) www.susicevzduchu.cz

— Moderátor (M): Zklikatelnění odkazu. —
Ghosting
Profil
Uff, když už tak. http://www.susicevzduchu.cz ;-)
- neklikaci hlavička
- tabulkový layout - předělat do divu
- Fůůůj
&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;Tepelné - <strong>ASO 110, A04-10, AV 5000, AV 710, ASO 630</strong><br>
Nebylo by lepší to dát do divu a nastavit pading? (nebo možná dát to <ul><li> seznamu)

- "tel.420602703605" - když už tak Tel.: + 420 ... ne?
- Pořád stejný tutilek, na něm by jsi si měl dát záležet kvůli SEO ;-)
- Chybí patička


Naopak se mi líbí hlavička i když není klikací. Chtělo by si to vyhrát a dát tomu šťávu.
Na amatéra to ujde.
Pavlisko
Profil
Jako amatér to špatné není, před 4 lety jsem složil svůj první web, který měl obrázek jako pozadí a tom byl text, takže toto je lepčí. Ale jinak pokud to máš podnikání, najdeš na internetu řadu školáků, kteří by ti za facku udělali pěknou prezentačku, která by se líbila více. Hoj
Mistr
Profil
Gugo
(1) Neustále zvýrazněná první položka menu. Proč se nezvýrazní jiná, když na ni klepnu?
(2) Proč do kontaktních údajů nedoplnit i IČ - 62852612 - a DIČ - CZ7103264542?
(3) Bíle napsaný text nalev od hlavní polochy by bylo možné umístit do patičky.
(4) Protože fax je slovo, nikoliv zkratka, proto nepatří do kontaktních údajů za slovo fax tečka.
(5) E-mail je možno uvést klikací. Jen to dávám k úvaze.
(6) Telefonní a faxové číslo je možno uvést v trojcifří. Zvýšíš tím jeho přehlednost.
(7) Na první pohled nevím, čím se Tvá firma zabývá. Vím, vzduchotechnikou. A čím konkrétně? Zajištění kompletních dodávek? Projekcí vzduchotechniky? Jejím servisem? Výstavbou či vývojem?
vertigo4
Profil
Gugo
nepoužíval bych velká písmena v adrese, viz http://www.susicevzduchu.cz/Onas.html
koumi
Profil
Gugo
No, mně to nepřipadá zas tak hrozný...to menu mě teda ale štve: Stále zvýrazněná první položka a hover taky chybí. Kdyžtak ho udělej stejně, jak je zvýrazněná ta položka (tan hover).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0