Autor Zpráva
hubipe
Profil *
Zdravím
Dělal jsem naší třídě stránky: www.ftipalci.net. Chtěl sem se zeptat co na to říkáte, a pak mám ještě jeden problém (co sem zjistil): V Opeře mi menu nedoléhá na čáry. V IE, Mozille, FireFoxu i v Netscapeu ano. Čím to?

Díky hubipe
none
Profil
je to takove nevim jak bych to rekl neslane nemastne
jako design je to docela pekný ale nebarevny.
Kod by sel udelat trochu lépe je v tom docela bordel
jinak jako nevim proc to scroluju do boku na rozkiseni 800x600
hubipe
Profil *
Nevím co skroluješ: při 800x600 to v IE i ve Firefoxu a Opeře to funguje bez skrolování do stran!
Dero
Profil
FF1.0 ... i já scrolluji.
hubipe
Profil *
Ale to je divny, me na 98 to nedela.
pyty
Profil
ked uz davas doctype, urob to podla neho - http://validator.w3.org/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.ftipalci.net%2F tych par chb predpokladam nie je problem odstranit.. pozri ostatne stranky
Martin_R
Profil
Pěkné třídní stránečky, gratuluji. Akorát by to mohlo být trochu světlejší. A s tím zvětšováním písma je to sice dobrý nápad, akorát mi to přijde celkem zbytečné, ctrl snad umí použít každý, ne :)
Acci
Profil
Martin_R
Tam je velikost písma definovana v pt, takže nejde zvětšit v IE
Cerin
Profil *
Ja myslim,ze docela dobre :))))))
Shippy
Profil
Pěkné stránky, jen bych zvýšil kontrast odkazů a podtrhl je - třeba v tom oznámení svátku jsem na jméno klikal jak divý (kdo ví, co jsou dnes designéři schopni provést s [code]cursor:[/code]) a potom jsem omylem kliknul na zvětšení písma, které bylo stejnou barvou, stejným řezem, stejnou velikostí!

Ale jinak hezké.
hubipe
Profil *
A co ta galerka? Jak ta se líbí?
martin_r
Profil *
Galerka se ti povedla, jen ty obrazky jsou po zvětšení trochu moc velké. Půl mega je moc. Jinak paráda. Jak dlouho se věnuješ tvorbě webu?
La_ToRaNTe
Profil
Stránky se mi líbí. Shrnul bych to asi takhle.
Barvy jsou zvoleny docela dobře, až na class=zvyrazni .. ta červená na tom není moc vidět.
Potom bych dal jinou barvu pozadí tomu hoveru v menu.. aby se ližil od toho class=nadpis.
A co se týče klasikého hover, tak ta šedivá ( viz "Klikněte pro více informací") není moc dobře vidět na tom tmavém pozadí.
Fotogalerie mi nešla, viz

FotoGalerie je na chvíli mimo provoz.
Do 18:00 bude zprovozněna. Díky za pochopení, admin.


Toť vše, na kód jsem nekoukal.
hubipe
Profil *
>>> Martin_r
V roce 2003 na Vánoce sem dostal knihu od Jirky Koska PHP. Od té doby se tomu věnuju, takž něco přes rok.
Jinak - ty obrázky nahrávají sami lidi. A nechtěl sem je omezovat, aby každou fotku kterou z digitálu vytáhnou museli upravovat. Takže jakou tam nahrajou, taková tam je. Maximálně 1Mb fotka.

>>> La_ToRaNTe
Sory za tu galerku, už jede. Opravoval jsem v databázi nějaký data a přidával sloupce, takže by to stejně nejelo. Ale teď je to už OK
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0