Autor Zpráva
skorkyland
Profil *
Moderátor DoubleThink: Přesunuto ze zaniklé kategorie Názor na můj Flash.

zdravím, co říkáte na tohle SKORKYDESIGN?
už jsem tady dlouho nic nedal, tak se do toho pusťte.
vertigo4
Profil
skorkyland
musím uznat, že ikdyž jsem odpůrce flashových prezentací, musím říct, že mne to nadchlo a líbí se mi to...
zejména řešení těch referencí
je dobře, že ta hudba jde alespoň vypnout když už tam musí být...
dol bych to logo jako klikací na úvodní "stránku"

jinak ale mi nezbývá nic jiného než s otevřenou pusou sklánět poklonu... opravdu super...
shaggy
Profil
Som rovnako odporca nevhodného použitia flashu - preto sa priamo k nemu nebudem vyjadrovať.

Ale to menu (hlave v referenciách) je tak strašne neintuitívne, až je to nepraktické... ak sa chceš prezentovať v "umeleckých kruhoch" - je to v poriadku, ak chceš prilákať nových zákazníkov, asi pôjdu inam. Ako povedal jeden múdry človek - Don't make me think.
Nox
Profil
Když jsem na stránky přišel poprvé, okamžitě jsem je zavřel, dal repro na minimum a otevřel znovu

No a ke zbytku - přijde mi to propracované, graficky nápadité a celkem na úrovni,animace jsou svižné a hezké, ale -
Tradiční prolém flash webů - než se přehraje animace změny stránky, návštěvník už dávno spí
Sekce Kontakt trochu stručná...další nevýhoda - nejde skopírovat email

Edit:
a myslim, že není html alternativa (aspoň soudím z kódu stránky), což je celkem dost chyba
koumi
Profil
Pěkné.

Jenom by mně připadalo lepší udělat v sekcích jiný výběr než pomocí bublinek. Všude samý bubliny, kamkoliv se kouknu bubliny...Osobně bych uvítal změnu.

Koumi
PS: Písničku si nechávám pouštěnou až do teď. Líbí se mi, pro ten web jako stvořená a vůbec mi nevadí.
XXX
Profil
skorkyland
Kdyz se zamyslim nad tim, jake flashove vytvory se prevazne vyskytuji na ceskem netu, jedna se opet o kousek, ktery je urcite z tech povedenejsich a mozna kdyby s nim prisel nekdo jiny a ne ty, tak bych mu ho pochvalil, hlavne teda asi proto, ze je tady nekdo dalsi, kdo nedela spatnou povest Flashi, ale v tvem pripade musim bohuzel rict, ze jsem trosku zklamany vzhledem k tomu, cos tady az do ted predvadel. Tento web mi pripada jako jeden z tvych nejslabsich. Tim ho nechci nijak shazovat, spis tim naopak vyzdvihuji tve ostatni vytvory, ktere jej myslim prevysuji, ale muze to byt treba jen muj osobni nazor, ktery mohou mit ostatni samozrejme jiny ;)

Kazdopadne verim, ze az tady ukazes zase neco dalsiho, budu zase jen chvalit a mit radost, ze je tady nekdo, kdo dokazuje, ze ma Flash na webu sve pevne misto a to ne jen v podobe banneru ;)
Gekon
Profil
S Flashem vůbec neumím, ale působí to na mě dobře. Možná bych nějak zvýraznil možnost vypnutí hudby, protože opravdu miluju (a nejsem sám), když mi hrajou dvě písničky najednou.

BTW angličtina asi není tvá silná stránka, že? Pokud chceš, pošli mi ty texty česky, ve volné chvilce ti je rád přeložím.
XXX
Profil
Gekon
S Flashem vůbec neumím,...
A to je na tom prave to smutne, ze i presto jsi moderatorem i v cele teto sekci, o ktere nevis totalne nic. Jak je to vubec mozne? ;)
Gekon
Profil
XXX
Možná proto, že jsem tu od toho, abych zabraňoval OT, flamewaru, nekalým dražbám a mírnil davy, a mazal idioty. Prosím, pokud máš něco proti mé osobě, vyřešíme to po mailu či jinak, nerad bych zasviňoval tohle fórum. Jakékoliv další připomínky k mé osobě budu mazat.
XXX
Profil
Gekon
Slova idioty a zasviňoval by měly být nahrazeny hvězdičkami ;) Je smutné, že mi tady jmenuješ, co tady na diskusi máš za povinosti a přitom používáš né úplně vhodná slova, mažeš příspěvky, které nijak neporušují pravidla diskuse, atd., čímž vlastně porušujes pravidla ty! Už aby to museli schválit aspoň dva moderátoři. Nikdo jiný tady totiž tak arogantní momentálně není...
koumi
Profil
XXX
Nikdo jiný tady totiž tak arogantní momentálně není...
Promiň, toto bylo trošku moc.

Uznávám, že slovíčka nebyla přímo vhodná, ale jinak si stojím za Gekonem. I když neumí s flashem (jako já), může výtvor hodnotit třeba jako běžný navštěvník. Takového tvůrce nezajímá jen, jestli se web líbí osobám v oboru zkušeným, ale také názory obyčejných návštěvníků, protože oni jsou u portfolia ti, potencionální zákazníci. To, že mu zkušený webgesigner vyrejpe nějakou chybku, to není to, co zajímá běžného návštěvníka webu :-)
vertigo4
Profil
XXX
myslím že s flashem tu neumí hodně lidí... nevidím důvod proč bych měl používat flash na stránkách, nevím, proč bych se ho měl učit... a to, že Gekon neovládá flash, má spojitost s touto diskusí o webdesignu jakou, prosímtě?
embee
Profil
vertigo4 - jde o to, ze se nachazime v sekci 'nazor na muj flash'. Ale souhlasim, ze kazdy se muze vyjadrit, gekon tu aspon tim padem zastava roli BFU, ktery nevi nic o flashove technologii. Takze proc ne ;)

k webu - pekna prace, na zdejsi forum jedna z nejlepsich co jsem videl. Nicmene pri srovnani s vecmi napr. na thefwa.com je to vice nez chabe... vse je relativni. Vzhledem k tomu, ze predpokladam, ze skorky ma vyssi ambice a talent nez jen byt nadprumernym flasharem na jakspsatweb.cz de k tomu stavim z te druhe strany a srovnavam s galerii thefwa.com - v tomto srovnani je to spise podprumer, graficky i animacne nedotazene. Hlavne se mi moc nelibi kompozice, ale to uz je debata na jine prostredi nez tady :)

Nicmene potencial tam je... ale jak psal XXX, uz jsme videli i lepsi skorkyho veci.
Mr Battle Beetle
Profil
skorkyland
Nechápu jediné: Ten systém zobrazování projektů v sekci "WORK". Co to je to One hour later? Celé je to v jakémsi oválu. Vůbec z toho nemám dobrý dojem a upřímně mě to od této stránky odradilo.
1okaty
Profil
dobre a profesionálne spracovane.... kiez by takych dobre zladenych veci bolo viac
Mayo4u1
Profil *
pekne ale volil bych světlejší odstíny.
Nejde ti visit.
repraček tam neni cely.
ja
Profil *
skorkyland


je to super! hudba k tomu perfektne sedi! super!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0