Autor Zpráva
Petr Novák
Profil *
Prosím, obujte se do mě a řekněte mi, co Vám tam nesedí... :o)))
Martin Kuželka
Profil
Můžu se zeptat, co znamená to povídání o tom, že ActiveX je potřeba pro rozevírání seznamů?
habendorf
Profil
Tak tedy co mi nesedí:
1) Do levého horního rohu nacpaná malá stránečka, okolo obrovská spousta bílého místa zakončená zeleným scrollbarem
2) Rady majitelům Servis Packu 2 - tak to je fakt dost tragický (sorry), očekával bych jednotný vzhled s homepage. A zkus si po sobě přečíst ten text.
3) Anketa - opět naprostá nesourodost s ostatním stránkami. Dále: jsem zvědavej kdo si dá práci posílat ti 8 písmen mailem. Řešil bych to jako klasickou anketu nebo odesílací formulář.
4) Homepage - necpi ty texty všude až po okraj (podívej se třeba na texty pod anketou a radami pro SP2 - ty sloupce úplně splývaj)
5) Novinky a weblog - zas něco uplně jiného
6) Proč je na takovýhle stránce kalendář, k čemu je to dobrý?
7) Proč je v patičce vpravo dole ta krátká bílá čára?

Celý mi to připadá poslepovaný z různejch fragmentů, "každej pes jiná ves". Sorry, fakt se mi to moc nelíbí.

Kód ani nehodnotím, jen maličkost: Kdes nechal doctype?
ronnie
Profil
Hm, tak tady toho bude vic...Cely layout je dan doleva, chtelo by to vycentrovat. Pismo zacina hned od leveho okraje, coz je velmi necitelne (tenhle problem zmizi po vycentrovani). Pak to varovani na ActiveX...pomoci nej muzes navstevnikovi ulozit na disk treba nejaky vir, takze tohle bych rozhodne nevypinal...
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft FrontPage 5.0">
tohle snad ani nebudu komentovat...Nektere stranky se vubec nenacitaji...je toho hodne.
Petra
Profil
Na pohled se mi to zdá pěkný, ale nějak nevím, co s tím, nemá to žádné místo, které by nějak upoutalo mojí pozornost. Chtělo by to nějaké nadpisy, aby člověk zjistil co se tu děje aniž by začal něco číst. No možná mají tomuhle účelu sloužit ty obrázky, které budou asi běžnému návštěvníkovi říkat víc než mně. ALe prostě koukala jsem na to hodnou chvíli, aniž bych přišla na to, co bych měla udělat. Bych si třeba i někam klikla, jenže nic na co by se dalo kliknout jsem neobjevila, kdo má tušit, že je klikatelný cely odstavec :-)

Ale co bych viděla jako zásadní, ten pravý sloupeček s anketou mi zakrývá asi tak třetinu toho, co má být zřejmě vedle. Vůbec tamtenhle sloupeček tak nějak nezapadnul. (koukám na to v Opeře)
habendorf
Profil
Ještě něco: Ve firefoxu je to taky pěkně rozpadlý. Navíc používáš u obrázků jen alt a title ne, takže se při najetí myší nic neukáže.
Petr Novák
Profil *
Tak jsem to trošku upravil podle Vašich rad....ale zdá se mi to ještě více nepřehledné :o)))[b][/b]
ronnie
Profil
co se zmenilo?
Petr
Profil *
2roonie - zrušil jsem pravej sloupec s anketou, rady SP2, vycentroval a dodal doctype
habendorf
Profil
Petře, tady je nějakej zmatek .... vycentrovaný to není a doctype tam pořád není, fakt. Není to třaba tím, že se ta nová verze jmenuje jinak a my tu nemáme na ni link? (Na druhou stranu SP2 opravdu zmizel, tak jsem z toho krapet jelen.)
Petr
Profil *
To je divný....ještě se na to jednou kouknu. Díky za upozornění!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0