Autor Zpráva
wondrs
Profil *
www.wondrs.wz.cz --- tak se do mne muzete pustit ---- co si myslite o desingu , zpracovani a tak.... snad to preziju ...:-))
none
Tak tohle by slo opravdu udelat v css a html
wondrs
Profil *
Tak tohle by slo opravdu udelat v css a html
no mozna ze jo, ale jen pri pomysleni na to se mi dela blbe
Fred
Mě dělá moc dobře když se doklikám do galerie a mám oetvřené 3 okna, to mám opravdu moc rád.
none
Proč?ja delam taky ve flashy ,ale tohle bych opravdu radši udelal v html a css
Martin_R
Tak jsem se na to díval, a nějak ti nefunguje ta flashová hra, mám tam jenom start a nic...Take by se mi ten web libil vic html a css..
Glacier
To otvírání oken mi hodně vadí, a v HTML by to vůbec nebylo složitý, naopak.
Hra funguje, blbý je že na to "start" musíš najet přesně na text a ne ani o kousek vedle.
Spíš mi nějak nefunguje GuestBook a když dám sekci kontakt tak na něj zmizí i odkaz z menu.
Abych také něco pochválil, líbí se mi ty 3D obrázky:-)
flz
zle nastavene hit plochy pri tlacitkach, na prehratie webu je potrebny flash player, nie flash mx, niekedy mizne tlacitko guestbook a v 2d galerii sa po kliknuti okna otvaraju duplicitne
honzan
Profil *
jako ostatni - html a css - podle jakpsatweb to udelas za chvili...
zrus ty neustale vyskakujici okna pri kazdem odkazu - nez projedu web je to sileny :o)
do hlavicky bych napsal nazev webu.
jinak pekny, jen od flashovych stranek ocekavam animaci, ale tim jsem oped na zacatku...

p.s. konovi udelej poradny zuby :o)
Hugo
wondrs

Ja pouzivam Operu8 a standardne mam vypnuty flash pugin, takze po kliknuti na Enter se mi zobrazi prazdna obrazovka. Neuvazoval jsi o nejakem upozorneni (nebo o alternativnim obsahu) pro lidi bez flashe??
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0