Autor Zpráva
kenny.cz
Profil *
Prosím o hodnocení webu http://www.kennysvetem.ic.cz
díky
koumi
Profil
Hover v menu je moc výrazný. Na první pohled (i na druhý, ba i na třetí) se mi ta stránka nějakým záhadným způsobem nezdála. Ale když jsem se nad tím nakonec zamyslel, ono je to vlastně dobrý a velmi slušně vypadající nápad. Koumi
koumi
Profil
Doplněk: U toho vysouvacího menu, které máš prakticky všude, bych ocenil, kdyby jsi sjednotil to, jestli se dá kliknout také na položku, ze které se teprve vysune další menu. Třeba u EVROPA => Chorvatkso to jde (když kliknu, dočtu se spoustu věcí o samotném chorvatsku). Ale u EVROPA => Pobaltí 2006, ať klikám na tu položku jak chci, ono nic. Chápeš, co chci říct?...snad jo ;-)

S pozdravem a přáním úspěchu (...atd.) Koumi
muco
Profil *
:D mne to skor pripada ako pokus o nieco :D od hora este sa to da ale ten brush co ja viem a pismo necitatelne :D a dole to je taky ,,pokus"


chcelo by to napad :D
koumi
Profil
kenny.cz
1.) Tu "nadpatičku" (kde je : kontakt, ohlasy, odazy...cesta ke stránce) udělej jinak. Ty jasně ostré okraje docela nesedí k "potrhaným" okrajům obsahu.
2.)Logo je takové rozpoluplné. To, že ty půlměsíce znamenají S ve slově světem(.ic.cz), to ještě chápu, ale kde mi zmizlo K ve slově kenny a proč je www.enny obráceně, tak to už mi jasné není. Nevím, jestli mám tak dlouhý vedení až kamsi do Uzbekistánu, nebo nejsem jediný, kdo se v tom neorientuje

Koumi

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0