21. září bude sraz! Od 18.00 v restauraci Tradice v Praze u Anděla
Autor Zpráva
Slope
Profil *
Prosím o kritiku stránky www.znojmo.biz. Snažil jsem se udělat stránky natolik přehledné, aby si každý rychle našel, to co potřebuje. Jen mě nešetřete. Díky Slope
Marty
- menu pod logem bych trochu více propracoval
- logo (tam kde je ten text) bych udělal jako odkaz
- skripta a styly nějak sjednotit, je jich tam zbytečně moc porůznu vnořenejch
- menu a odkazy nalevo bych udělal přes seznam
Slope
Profil *
Díky za upozornění

- levé menu pomocí seznamu mám v plánu
- vnořené skripty se budu snažit postupně odstranit
- s tím odkazem přes logo bych potřeboval poradit (viděl jsem to vyřešené prostřednictvím skrytého odkazu h1 , ale mám trochu obavy o SEO a vyhledávače)
MissCroft
Já taky přispěju:¨

- nechceš dát tu stránku na pevnou šířku? Při moc velkém rozlišení už je to blbě roztahané
- text se hrozně čte a to nejen kvůli barvám...
Slope
Profil *
Bohužel jsem neměl možnost se podívat na stránku v nějakém velkém rozlišení - kouknu na to.
Šlaha
A zkoukni si to ve firefoxu
Kráťa
Sám to na jednom svém webu mám a až asi před týdnem mi došlo, že ty vlaječky na by asi měly být nějak jinak.
Jednak česká na českých stránkách. To jako že si člověk klikne, aby to měl česky, když to česky má? Nebo to je jiná čeština, třeba Hantec?
Anglická zase nemusí vůbec nic říkat človíčkovi, co nezná jinou vlajku, než své země, kde se mluví anglicky, přičemž Anglie to není.
Možná by nebylo špatné, připsat k tomu "english language" (či jak se to píše).
Ak té polské "polski". I když Polák vlajku své země znát bude a jinde se polsky nemluví.
Slope
Profil *
To Kráťa: Já osobně si myslím, že stačí, když si dotyčný cizinec najede nad vlaječku myší a podívá se na popisek. Ze statistik jsem ale zjistil, že cizinci ve vyhledávačích stejně najdou přímo cizojazyčnou verzi stránek a jdou na ně přímo, takže ty vlaječky jsou jen pro zbloudilce... nechtěl bych z toho mít czechtourism.com. Ale možná tam ten popisek dodám.

To Šlaha: Ve Firefoxu při větším rozlišení by to mělo vypadat Takhle, což sice není ono, ale čitelné to je.

Zatím mám tedy zkušenost, že návštěv z rozlišením větším jak 1280x1024 je max 2%, kdežto takových 800x600 (kvůli kterým jsem udělal relativní šířku stránek a ne pevnou) je cca 30%.

Btw. neznáte někdo nějaký jednoduchý způsob, jak testovat stránku ve více ruzných prohlížečích (hlavně mi jde o starší verze IE, kterých je podle statistik také velké procento)?

Díky všem za podněty a připomínky.
Pojišťovák
to Slope: Na slunečnice je balíček starých prohližečů: MS Internet Explorer Developer Pack
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0