Autor Zpráva
Venca V
Profil
Dobrý den, chtěl bych vás poprosit o názor a připomínky k těmto stránkám. Jde o pomůcku, kterou jsem udělal v práci pro tisk seznamů. Doma jsem si udělal jen grafiku a v práci jsem se musel omezit pouze na kombinaci notepad+M$IE6, berte na to prosím ohled;-) I když jsem si mohl dovolit ten luxus optimalizovat pouze pro jeden prohlížeč, mělo by se to zobrazovat všude více méně správně. Dík za názory.
Mistr
Profil
Venca V
Osobně netuším, co to je za seznamy, nicméně vzhledem k tomu, že se jedná o intranetovou aplikaci, to snad vědí ti, jimž je určena. Při prvním pohledu mne napadla poznámka, že v hlavičce není poznat, na co klepnout lze a na co nikoliv.
yFang
Profil
Venca V
Na první pohled není patrné, o co vlastně jde. Hned na po zobrazení to chce po uživateli nějaké jméno. A do teď jsem nepochopil, co to má vlastně být.
Venca V
Profil
yFang - jak správně podotknul Mistr, ti kteří s touto intranetovou aplikací (snad to můžu tak odvážně nazvat:-)) pracují vědí o co jde. Mě zajímal spíš názor na vzhled a tak, smysl věru chápat nemusíte;-)
yFang
Profil
Venca V
Tak ono to spolu souvisí. Vzhled by měl naznačovat smysl. Pokud nechápu smysl, nevím, zda se k tomu vzhled hodí. ;-)
Venca V
Profil
yFang
Smysl je ten, že se zmáčkne Ctrl+P a vytiskne se obsah stránky do předtištěných poštovních tiskopisů;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0