Autor Zpráva
MissCroft
Profil
http://www.screamteam.cz/tombraider

Toto je moje práce, ale chci říct, že když jsem to psala, byla jsem v začátcích CSS. Už jsem ale postoupila a pochopila rozdíl mezi identifikátorem a třídou :o). Kdybych to dnes psala znovu, asi bych to udělala líp, ale i tak, chci znát vaše názory!

PS: Některé odkazy ještě nefungují (ještě mladá grafika, nestíhám předělávat ze staré).
flz
Profil
vazne super! ake mile zaspominat si na larin hranaty zadok z tr2 :)
ghoss
Profil
Tomb raider a Fallout.... jojo na tom sem vyrostl....;-)
Jinak stránky dobrý
MissCroft
Profil
Hmm, díky. jinak k ostatním webům píšete tolik příspěvků a tady mi nikdo celkem nic nezhodnotil. Prosím všechny, ať mne zkritizují!
mat
Profil
MissCroft

začnu kódem - proč máš stylopis přímo v dokumentu a ještě dva externí stylopisy? Nešlo by dát ven všechny styly? Mimochodem - link na externí styly dej mezi <head> a </head>...Ten ověřovací javascript by taky šel určitě dát do externího .js... a ještě ke kódu, příznivcem tabulek na tvorbu layoutu nejsem, ale chápu, že začínáš... tenhle tvůj web je ale dobře vytvořitelný jako třísloupcový css layout s pevnou šířkou, vycentrovaný na střed - něco si o tom najdi... a ještě např. id="novnad" a další id máš v dokumentu několikrát - prvek s atributem id má být v dokumentu jedinečný, id se stejným id může být v jednom dokumentu použit pouze jednou - změň to id na class, bude se ti pracovat lépe... a poslední ke kódu - sjednoť psaní tagů - piš je všechny malými písmeny... a schází ti, jak se ještě dívám </body>

vzhled se mě osobně nelíbí, ale k té hře asi sedí... to ať zhodnotí jiní...
honzan
Profil *
kod si netroufnu hodnotit.
vzhled - hlavicka ma peknou zelenou, ale proc tam je kdyz zbytek je laden do modra? co to udelat taky do modra? nebo do zluta kdyz tam mas zlute nadpisy (ale ty se mi moc v kombinaci s modrou nelibi...)
jinak to je docela sladeny....
vadi mi ale hodne, kdyz kliknu vlevo na kolonku a stale mi zustava obsah stredu stejny - proc se neprehodi napr. na uvodni stranu daneho dilu TR...
MissCroft
Profil
Tak jo, teď bám zas odpovím já - vím, že se styly dávají do hlavičky, tenkrát jsem to ještě nevěděla. Proč mám styly v dokumentu a potom ještě externě? Protože to dělám ještě s jedním, který právě dělá PHP a ve stylech se moc nevyzná, takže mi to tam takhle přidělal. Dva styly musím mít z technických důvodů... Co se týká ID a CLASS, to jsem psala na úvod, přesně:

Už jsem ale postoupila a pochopila rozdíl mezi identifikátorem a třídou :o). Kdybych to dnes psala znovu, asi bych to udělala líp

Čili už to chápu dávno, jenže nemám chuť to předělávat...
Jo a tabulky - já zas nejsem přívržencem rozvržení stránky pomcí divů, mám tabulky radši, ale i tak to umím, jen to nedělám.
A tagy bych sjednocené měla, jenže jsem to psala ještě s pomocí jednoho programu, který tam dopisoval tagy za mě, jenže jsem nevěděla, jak to přepnout na malé písmena, dnes už vím...

Vzhled : zelená v nadpise vyadřuje tradici z předchozích verzí, kdy jsem je měla v zelené barvě a ta zář kolem loga je prostě spjata s těmi stránkami a nemůžu to odtrhnout. Přešla jsem na tmavě modrou a tu zář nepředělám, protože je tradice nadpisu černého písma a zelené záře kolem něho, chápete? Modrá se žlutou? To jsem sice nevymyslela já, ale připadá mi to jako geniální kombinace barev, která se k sobě přesně hodí - věc názoru, beru ten váš.

Ten střed zůstává stejný už asi z pohodlnosti, možná se to časem předělá, ale díky za nápad, možná ho použiju...

ten ukončovací BODY se mi zřejmě omylem někde stratil, dík za upozornění a ten java script jsem taky nedělala já, v JS se absolutně nevyznám...

Díky díky moc za kritiku, je fajn slyšet něco jiného než chválu!
honzan
Profil *
nu k te barevnosti me jeste napadlo: a co je cely udelat v podobnych odstinech jen v zelene - to by spolu se zlutou vypadalo dobre a asi i zajimaveji nez takto...
MissCroft
Profil
Zelená se mi moc nelíbí, modrá, to je naše... :o))) Ale i tak, díky!
TomGarden
Profil
Tvoje názory nejsou pomatený ??? když si zmeniš grafiku webu tak i logo. KDyž necháš logo stejný protože se ti líbilo předtim je hezké ale vypadá to nesladěně !!!! a je tam moc obrazku ... skus neco jinyho nez obrazek v ostrejma hranama... napr. vyhlazeni do ztracena apod.
Petr
Profil
Nemám slov...............................
ronnie
Profil
Proboha, co je to za nový trend. Poslední dobou (alespoň podle mě) se zde objevují celkem zdařilá dílka, ovšem téměř všechny mají písmo menší než miniaturní a většinou příšerný podklad.

Krom tohoto problému je to vcelku hezké (po designrské stránkce).
Pepee
Profil
no modrá je dobrá, ale né tak tmavá a jednolitá... připadám si jak kdybych to četl 20m pod hladinou...
Anonymní
Profil *
TomGarden: logo je logo, to se nemění....
Pert: to v jakém smyslu?
Ronnie: máš pravdu, taky mi to leze na nervy, ale jdu s dobou...
Pepee:V jednoduchosti je krása a navím není to jen modrá, ale i fialová a kontrastně žlutá - proti ní někteří protestují, ale pro mě to je skvělá kombinace.... modrá je modrá a tmavá je ještě lepší modrá :o)) věc názoru, někteří mi píšou, že tu modrou zbožňují...
MissCroft
Profil
To anonymní jsem já... som sa zapomněla prihlásit
Tin
Profil
Velikost písma?
Zásadně používám něco kolem font-size:120%; nebo rovnou <h3>
MissCroft
Profil
Tin
A cos tím chtěla vlastně říct? K čemu se to váže?
Tin
Profil
Reagoval jsem na ronnieho: Proboha, co je to za nový trend. Poslední dobou (alespoň podle mě) se zde objevují celkem zdařilá dílka, ovšem téměř všechny mají písmo menší než miniaturní
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0