Autor Zpráva
mudrc
Profil *
Ahoj potřeboval bych znát názor na stránku
http://www.volny.cz/dr.diabolinho
hodnoťe prosím grafiku a obsah vynechte.dík
Ghosting
Profil
Grafika nic moc. Pokud pominu obsah jako takový a budu hodnotit zdroják tak je to prasečina.
Externí styly dej do interních, líp se s tím pak pracuje.
Pořád stejný title, pro každou stránku udělej svůj title, kvůli SEO (vyhledávačům)
Čas a datum dej pryč, to na web nepatří, hodiny mám ve Windows taky
Nepodtrhávej nic co není odkazem, pak to mate
Dodělej patičku, nějaký admin nikoho nezajímá
Hlavičku udělej klikací.

Spíše mi to připadá jako patlanice než web, pročti si jak psatweb.cz cssgaleriee.cz nebo pokud se ti s tím nechce patlat použij cms+Wysiwyg editor :)
panther
Profil
mudrc
když začnu u vzhledu a pominu poznámky Ghostinga:
- hodnoťe prosím grafiku a obsah vynechte - rád bych ji zhodnotil, ale bohužel jsem žádnou nenašel. A obrázky mám skutečně zapnuté, tudíž chyba asi nebude na mém přijímači ;o)
- nevím, proč máš u odkazů tak velké mezery mezi nimi
- ty zprávičky dole jsou podle mě naprosto zbytečné (stejně jako datum a čas, počítadlo a další)
- u kontaktu na 'admina' bych trochu zapracoval na tom odesílacím formuláři (tvůj kontakt - máš na mysli mail, telefon nebo adresu..?) - možná by to chtělo nějaký lehký popisek k políčkům formuláře

kód:
- nechápu, proč většina přispěvatelů, včetně tebe má něco v CSS souboru a něco inline zápisem...?
- <td><a href="posta.htm"><h5>admin</a></table> - tohle je taky zápis jak noha. Chybí ti ukončený tag <td> (sice nemusí být, ale je to potom přehlednější. teď koukám, že ho neukončuješ nikde :o(). Ale ten nadpis neukončený už bych ti nepromíjel. Navíc h5 je nadpisový tag, a admin se mi jako nadpis moc netváří, byť je to nadpis 'pouze' páté úrovně
- díky tobě jsem poznal nový tag nobr, ale myslím, že ho stejně asi hned vypustím :o).
A jen na závěr, byť se opakuji nerad: kód je jedna velká prasárna ;o)
mudrc
Profil *
pro Ghosting:
ok. zdroják je prasečina to vím, ale jsem začátečník. Title předělám. Hodiny zrušim. Admin je tam jako kontakt na mě,


pro panther:
Nevím jaké mezery mezi odkazy myslíš. Zprávičky časem smažu až udělám jinou samostatnou diskusi. V sekci admin může kontak na sebe dát každý jakýkoliv, a taky nemusí. A myslím, že neni důležitý aby byl pěknej kód, tu stránku dělám kdyby někoho zajímal obsah. Nepočítám že někoho bude zajímat kód.
Ale vim že kód je prasečina.

Ale i tak díky za názory.
panther
Profil
mudrc
- myslel jsem jak máš na úvodní stránce sekci odkazy (vlevo dole drahokamy, stránka o diabolu a další)
- pokud už píšeš nějakou práci, kterou dáváš ke zhodnocení do takovéto diskuze, musís počítat s tím, že se o kód bude někdo zajímat ;o). Samozřejmě, obyčejný návštěvník po kódu stránky koukat nebude, ale trocha 'slušnosti' v podobě čistého kódu by neuškodila nikomu :o).
A zkus trochu zapracovat na grafice, ať to aspoň vypadá lépe než bílý papír s logem v hlavičce.
Ještě, že se vracím k původnímu hodnocení: -
- když bude mít někdo vypnuté obrázky, vůbec nebude vědět, na jaký web se dostal. Pod hlavičkou není žádný text, chybí jí vyplněný i atribut alt
- stejně tak zmizí i celá horní trojnabídka (možná menu ;o)). Obrázek pod ní zmizí a zůstane jen bílý text na bílém pozadí. I s tímto by to chtělo něco, alespoň málo, udělat ;o)
mudrc
Profil *
ok. budu se snažit, dík za názor
mudrc
Profil *
pro Ghosting:
A co prosím tě myslíš pod klikací hlavičkou?
Měsíček
Profil
Prostě hlavičku na kterou když klikneš přesuneš se vždy na index celého webu.
mudrc
Profil *
dík

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0