Autor Zpráva
stn101
Profil *
Takže, dám sem ohodnotiť moje nové portfólio. Je to možno trošku netradičné, ale skúsil som to risknúť. Texty sa ešte prepíšu do angličtiny a možno aj úplne zmenia...

http://luzbetak.com/
koumi
Profil
Hezké, mně se to líbí.
Nox
Profil
stn101
Celkem dobrý
Ten světlej pruh v hlavičce je tam danej tak, že není dobře vidět, takže nějak pozměnit nebo oddělat asi..

Wellcome jen jedno "L"
"Hello, I'm here" eh...

Ztmavil bych růžovou kvůli odkazům (malý konstrast k pozadí)
stn101
Profil *
anglina mi nikdy moc nešla :)
tak skúsim to teda napraviť, ale momentálne na to nemám chuť, lebo som vyťažený a psychicky na dne
shaggy
Profil
anglina mi nikdy moc nešla
tak prečo ju tam používaš? Pletieš tam angličtinu a slovenčinu, pripadá ti to cool? Mne nie. Slovenská firma, ktorá by mohla mať záujem ti nebude rozumieť (nemysli si, že všetci hovoria po anglicky) a anglická firma k tebe určite nepríde (napr. preto, že máš väčšinu textov po slovensky). Môžeš urobiť dvojjazyčnú verziu, ale nepleť ich dokopy!

Chýba mi tam aspoň základné menu. Alebo ak to chceš bez neho, tak mi tam chýba niečo, čo upúta potencionálnych zákazníkov.
Prídem na stránku, vidím iba obrázky a žiadny kontakt (bez scrollovania)... odchádzam sklamaný, že som našiel iba nejakú galériu.
stn101
Profil *
Ahoj shaggy, ako som uviedol Texty sa ešte prepíšu do angličtiny
Anglická nie, ale nemecká áno. Prečo teda nie nemčina? Neviem, možno budem robiť pre iných, ale zatiaľ je to vo hviezdach. Aj keď momentálne je vätšina zákazníkov českých. Čo sa týka toho kontaktu, máš pravdu, najmä ak sa budú referencie postupom času pridávať. Možno by som hodil do rohu nejaký pruh, lišta s textom: Kontaktujte ma... Ešte uvidím
shaggy
Profil
Mne je jedno, či to bude nemecká, čínska alebo aká stránka. Ide o to, aby konkrétna stránka bola iba v jednom jazyku - môžeš mať viacero verzii, ale nemiešaj viac jazykov dokopy. O to mi ide :-)
Ten kontakt by sa naozaj hodil do hornej časti a možno aj stručný popis toho čo ponúkaš (či iba grafiku, alebo komplet stránky) a pod.
stn101
Profil *
Rozmýšľal som, či namiesto I am cooperating with: nedám zoznam mojích služieb...?
Ten kontakt ešte doriešim, len si to musím poriadne premyslieť.
Jazyk budem riešiť, až keď sa dostanem k doméne luzbetak.sk
Millos
Profil
super po grafickej stranke

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0