Autor Zpráva
taltos
Profil *
Zdravím všechny,

prosím kritizujte tento jednoduchý firemní web. Zatím je funkční pouze úvodní strana, obsah samozřejmě nesedí a ještě budu provádět optimalizaci, minimalizaci velikosti stránek, validitu atd. Předem děkuji.

http://www.s.g.cz/bryksa/obr/index.html
shaggy
Profil
1.) Otvoril som túto tému a klikol som na odkaz.
2.) vrátil som sa z tej stránky sem a prečítal som si sprievodný text - až potom som si uvedmoil, že to je "funkčná stránka" a nie iba obrázok.

Fakt to vyzerá ako návrh, je to malé, zarovnané do horného ľavého rohu - na veľkých rozlíšeniach nepekné.
Nepáči sa mi to, nie je na prvý pohľad zrejmé o akú firmu ide.

A ten kód... to pomlčím úplne. Dám ti iba radu - nepoužívaj IMG na zobrazenie obrázkov v menu, nauč sa oddeľovať prezentačnú a obsahovú zložku (čiže tie obrázky daj ako pozadie nejakým prvkom).
taltos
Profil *
shaggy

Ještě se budou dodělávat obrázky vpavo vedle loga které by měly více naznačit o jakou firmu jde. Kód budu ještě upravovat, jak jsem psal výše. A myslím si že obrázkové menu může být pokud je řešeno bez zdržujícího java scriptu, navíc když mám v patičce menu i textově.

Volil bys zarovnání na střed? To se mi moc nezdá.

Díky.
shaggy
Profil
Kto písal o zdržujúcom javascripte? Vidíš tam niekde spomenutý JS? Ja hovorím o tom, že ten obrázok v menu nie je primárny nosič informácií.
Čo takto použiť niečo takéto - http://wellstyled.com/css-replace-text-by-image.html (príklad 3)?
Skratch
Profil
shaggy
také mi trvalo dost dlouho, než jsem si uvědomil že to není obrázek
taltos
Profil *
A co myslíte že by pomohlo, aby to nevypadalo jako jeden obrázek ale normální web..je to tím zarovnáním?
Ještě tam přibydou ty obrázky, ale to budu teprve zpracovávat.
MVK
Profil *
Kolegové mimo jiné myslí, že pokud má někdo vypnuté obrázky, web by měl dávat smysl a fungovat, tj. minimálně by pod obrázky měla být skrytá textová varianta.
Většinou není problém udělat místo obrázků v navigaci obdobu pomocí CSS - obrázky mohou být také, ale odkazy budou promárně textové a obrázky jen jako pozadí (bez textu).

Bez loga není poznat, co je to za firmu.

Z marketingového hlediska bych doporučil dát na titulní stránku to, co lidi nejvíc zajímá = slevy (nyní jsou v Novinkách).
Millos
Profil
No ja by som poradil urcite mensie tie tlacitka v menu, toto vyzera detsky, ten font na nadpisy sa mi paci hodi sa k tomu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0