Autor Zpráva
Admin Webbox
Profil *
Aké su vašé názory na tento web ?
www.webbox.sk
shaggy
WOW. To najlepšie, čo sa na internete prihodilo od príchodu IE6...
Ten nápad si nechaj patentovať, pretože TOTO je tá geniálna myšlienka, ktorá tu roky chýbala.

A teraz vážne - čo chceš hodnotiť? Tú nepodarenú hlavičku, čo je asi jediný tvoj prínos pre tento web? Tento systém som videl už na toľkých stránkach, že ma to začína nudiť.
Životnosť? Rok, kým ti neskončí platnosť domény a hostingu. Čo takto vymyslieť niečo originálne?
Admin Webbox
Profil *
Server je naš
shaggy
Server je naš
Gratulujem (ale inak platí to čo som napísal, aj s tým časovým horizontom, dokedy to vydrží. Iba si vyčiarknite ten hosting, doména zostáva).
kletely
Admin Webbox

1) neje validna aj ked si to tam dal že je http://validator.webylon.info/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.webbox.sk%2F
2) menu je pekne dobry nápad
Admin Webbox
Profil *
poradte mi ako ostránim tu jednú chybu http://validator.webylon.info/check?uri=http%3A%2F%2Fwww.webbox.sk%2F
Zdeněk Košťál
Admin Webbox
Popis chyby je nesrozumitelný?
shaggy
Zdá sa mi to, alebo tá podobnosť je iba náhodná?
http://obrazok.eu/
Originál je tu:
http://www.uploadscriptdemo.com/

Fakt máte pocit, že to menu je pekné? Že je to dobrý nápad? Čo na tom chceš hodnotiť?
koumi
shaggy
Ach jo, Shaggy. Ta tvoje arogance a přehnaná ironie mi občas už fakt leze na mozek. Sice to, že upozorníš na podobnou stránku, to je hezké, ale jakým způsobem to podáváš...

WOW. To najlepšie, čo sa na internete prihodilo od príchodu IE6...
Ten nápad si nechaj patentovať, pretože TOTO je tá geniálna myšlienka, ktorá tu roky chýbala.

Takovýchto tvých ironických výstřelků jsem tu zaznamenal víc. Místo toho, abys tu ukazoval jak krásně ironický, přímo literárně skvostný, odstavec zde dokážeš napsat, by ses mohl soustředit na kritiky, jelikož jsi rozhodně zkušený (a dáváš to patřičně najevo).
Koumi
shaggy
koumi
odpovedz mi prosím na jednu otázku. Čo mám hodnotiť na systéme, ktorý je na 90% od niekoho iného? Dokonca ani menu a dizajn stránky nevie urobiť vlastný, tak čo tam mám preboha hodnotiť?
Základné pravidlo diskusie - nedávajte hodnotiť cudzie výtvory, arogantný ľudia to porušujú, ja sa k nim tiež správam arogantne.

Ak sa ti nepáčia moje príspevky, nečítaj ich.
Admin Webbox
Profil *
shaggy môžeš mi ukázať tvoj web ????
shaggy
Admin Webbox
nie, nemôžem. Myslím, že sme v téme, kde by sa mal hodnotiť tvoj web, nie? Aj keď slovo "tvoj" v tomto prípade nie je na mieste.
Ak by som sem ja dal napr. phpBB fórum, v ktorom by som iba zmenil hlavičku, hodnotili by ste ma? Aj bez akýchkoľvek poznámok o tom, že nejde o moju prácu?

Skôr mi to pripadá, že si to sem dal iba kvôli reklame ;-)
Admin Webbox
Profil *
Ano prečo nie
koumi
shaggy
Nevím, jestli ta práce je doopravdy jeho, nebo někoho jiného. Podle toho co jsi předložil to nejspíš nebude přímo z vlastní inspirace...Ale já jsem apeloval na způsob tvého vyjadřování. Jestliže zde někdy někdo dá nějaký výtvor, který není jeho, tak na to upozorníš, ale ne takovýmto způsobem. A to se nyní vztahuje pouze k této stránce...Bylo tu pár další výstřelků podobného ražení.
Nox
koumi
Souhlasím s shaggym, pokud někdo zkopíruje web a vydává ho za svůj, tak byly
jeho zprávy ještě velmi mírné, to už je podruhé co to je tady kopie tohodle webu...snad se to nerozmůže ještě víc
vertigo4
Admin Webbox
Ano prečo nie
hmm, tak jestli jsi tak omezený, že si neumíš udělat reklamu jiným způsobem, tak musíš počítat, že ti to tu zkritizujem...

1) co tam dělá ta návštěvnost? ... asi něco jako známka punku, ale v tomhle případě, je to známka amatérismu
2) title máš umístěný před nastaveným kodováním
3) Vitajte diskuse.jakpsatweb.cz visitor- to je další známka amatérismu... nikoho to nezajímá, já snad vím odkud jsem přišel, pokud tedy nemám iq<50
Admin Webbox
Profil *
heh vertigo4 tebe také maličkosti buzeruju veď ok to tam ako že nemam mať tú navštevnosť ? heh
vertigo4
Admin Webbox
heh... ne, protože to zajímá možná tebe, ale ostatní ne

tebe také maličkosti buzeruju
řekl bych, že tohle je tak jediná tebou odvedená "práce" heh
Admin Webbox
Profil *
vertigo4
Vieš môže to aj niekoho iného zaujímať keby niekto chcel vymeniť banner tak chce vedieť návštevnosť :D
Morasino
Admin Webbox
Můžeš tam dát skryté počítadlo:-). Pak mu jenom vyfotíš v administraci návštěvnost.
btw. tohle téma potřebuje schladit:-).
vertigo4
Admin Webbox
myslím, že ten kdo chce vyměnit banner, tak se prvotně dívá na PR, S-rank a obecně pozici ve vyhledávačích
koumi
Nox
tak byly jeho zprávy ještě velmi mírné
Upozornit na to, to ano. Když to myslíte takhle, že ten, kdo sem dá cizí stránku a vydává ji za svoji, dávám vám svým způsobem za pravdu. Upozornění může být důraznější, možná uzavřít téma. Ale pokud si dobře vzpomínám, takovéto shaggyho výstřelky se netýkaly pouze porušeného copyrightu nebo kopčení stránek.
Admin Webbox
Profil *
vertigo4 jo jastne to ti dávam za pravduAdmin Webbox
myslím, že ten kdo chce vyměnit banner, tak se prvotně dívá na PR, S-rank a obecně pozici ve vyhledávačích

vertigo4 jo jastne to ti dávam za pravdu
shaggy
koumi
takovéto shaggyho výstřelky se netýkaly pouze porušeného copyrightu nebo kopčení stránek.
áno, mohli sa týkať aj webdizajnérov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti, dajú si zhodnotiť svoje portfólio, za ktoré by sa aj moja mama musela hanbiť.

Ja to beriem ako iróniu, ak sem niekto dá hodnotiť stránku, na ktorej nič neurobil, tak prečo ho nehodnotiť ironicky?

Myslím, že cieľom hodnotenia stránok je:
a) pomôcť začiatočníkom - a začiatočníkov skutočne hodnotím s ohľadom na ich schopnosti (ak sa samozrejme nehrajú na profíkov),
b) ak ste profesionál, nechať si zhodnotiť svoju stránku ďalšími profesionálmi (ja sa za neho nepovažujem, len mám dve oči a zdravý rozum, takže viem čo vidím).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0