Autor Zpráva
Viky
Profil *
Je mi 14 a dělám webové stránky. Tohle jsou moje osobní stránky. Chtěl bych se zeptat co na moji práci říkáte. Neumím formátovat DIVy, nemám validní HTML, nemám optimalizaci pro jiný prohlížeš než je IE. Stránky zásadně tvořím přes HTML, notepad a Photo Filtre :)
paulos10
Profil *
Odkazy v menu jsou docela nečitelné, písmo u nich je málo výrazné a jde částečně přes světlejší zelenou. Taky bych tam nějakou patičku namísto toho bílého textu © 2007-2008 Viktor Hanáček ml., opět málo výrazné.

Jinak hned na první stránku psát, že v nejbližší době nehodláš optimalizovat pro jiný prohlížeč nepůsobí dobře na návštěvníky, nech si to pro sebe. Taky bych vyházel všechny ankety, vzkazy atd., přijde mi to zbytečný na takovýto web. Chybí klikací logo. Ta zelená mi přijde moc agresivní na oči, obvzlášť u článků.

Nauč se používat divy, není to těžký a užití je pohodlnější, než tabulky. Taky zkus stránky vyladit pro ostatní prohlížeče.
Miloš
Anketa je zbytečná – stejně ji tam máš nejspíš proto, že nevíš, čím stránky zaplácnout.
Zatímco tady se dozvíš, co je špatně, co vylepšit atd…, z výsledků ankety nevyvodíš žádné smysluplné informace.

O počítadle si myslím totéž co o anketě – je to veteš, která věštšinu návštěvníků nebude zajímat.
Zdeněk Košťál
K designu - bílá na světle zeleném má špatný kontrast, mně se to docela špatně čte. Chtělo by to taky nějakou doplňkovou barvu. Kód raději nehodnotím (taky mi to bylo zakázáno).

Jinak to nádraží jsi vystihl přesně, nemám ho rád. Už aby nám ho zrekonstruovali...
Miloš
paulos10
Nauč se používat divy
div div div, neboli fuj fuj fuj. Stránky nepíšeme v divech, ale v html/css. Zas jeden nadívanej ;-(((
paulos10
Profil *
to Miloš: No vidiš, že si to pochopil. A myslím, že nejsi sám. A když to chápeš, tak proč se rozčiluješ?
Miloš
paulos10
Jestli jsem něco pochopil, tak to, že radíš bláboly. A jestliže víš, že to jsou bláboly, tak proč je radíš? Proto se rozčiluju.
shaggy
Viky
Neumím formátovat DIVy, nemám validní HTML
všetko sa to naučíš, ani ja som to nevedel zo začiatku a pozri kde som teraz :D

Na "amatéra" je to celkom pekné, poznám veľa profesionálov, ktorí nedosahujú tvojich kvalít.

Nepáči sa mi, že sa články otvárajú na novej stránke (bez menu, bez všetkého). A vo Firefoxe sa ti menu posúva o pár pixelov dole, oprav si to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: